skip to Main Content

 

 

Povilas Gylys

 

RINKIMAI IR PURVO VONIOS. Pamenu 1996 metų Seimo rinkimus. Rinkiminės kampanijos metu visos šalies mastu buvo paskleista informacija, kad esu ne tik prieš valstybę veikiantis ekskomunistas, ne tik korumpuotas daugybę namų turintis subjektas, bet ir netradicinės seksualinės orientacijos žmogus. 

Tai, mano įsitikinimu, darė mano tuometiniai politiniai oponentai- labiausiai Dievą ir Tėvynę mylinti partija. Na ta- „be kaltės pradėtųjų“ organizacija. Tiesa, ji tai darė ne tiek viešai, kiek per savo partinę gandų gaminimo ir platinimo mašiną.

Tos juodosios technologijos davė vaisių- tais metais į valdžią grįžo „be kaltės pradėtieji“, o aš kaip baisus žmogus savo apygardoje net nepatekau į antrą turą. Nors , kaip dabar net buvę priešai pripažįsta, sąžiningai atlikau savo kaip užsienio reikalų ministro pareigas. Suprantu- žmones pavyko išgąsdinti.

2000 metais nusprendžiau grįžti prie knygų. Todėl savo noru pasitraukiau iš politikos ir nemaniau , kad į ją kada nors grįšiu. Visgi, negalėdamas ramiai , po medžiu stovėdamas stebėti Klonio gatvėje vykstančių procesų , 2012 metais nusprendžiau dalyvauti Seimo rinkimuose Drąsos kelio sąraše. 

Prieš pat rinkimus Laisvas laikraštis, su kuriuo iki tol bendradarbiavau ir kuris formaliai rėmė Drąsos kelią, publikavo tekstą, kuriame skelbė, kad esu homoseksualus ir kad tuo pagrindu tarybiniais laikais buvau užverbuotas KGB. Įdomu, kad šį laikraštį Šiluvoje platino vienas iš DK aktyvistų. 

Visą amžių man patiko moterys. Ypač viena. Vyrus galiu tik gerbti. Jei yra už ką. Taigi ir KGB tuo pagrindu verbuoti manęs negalėjo. Nors, kaip ne kartą esu rašęs, tai porą kartų bandė daryti .

Šį tekstą skelbiu neatsitiktinai. Laisvas laikraštis įsijungia į prezidentinę rinkiminę kampaniją skelbdamas neigiamą informaciją apie vieną iš nesisteminių kandidatų. Tas kandidatas, jo štabas pasirinks, kaip reaguoti.

Mano asmeninis, su niekuo nederintas tikslas yra įspėti- ne visi Laisvo laikraščio tekstai yra patikimi. Jame galima aptikti ir fake news.

 

Redakcijos komentaras : Priešingai nei Povilas Gylys, kuris su „Drąsos kelio“ sarašu pateko į Seimą, o vėliau, iš karrto po Neringos Venckienės apkaltos, kartus su Valdu Vasiliausku metė šios partijos frakciją, ir nubėgo pas Rolandą Paksą į partijos Tvarką ir teiisingumą frakciją, „Laisvas laikraštis“ niekada formaliai nerėmė Drąsos kelio. Visą laiką rėmėme šią partiją ir Kedžių šeimą suprasdami, kad šios šeimos istorija – Lietuvos naujausios istorijos pavyzdys, kai mafija visiškai kontroliuoja valstybę.

O dėl pono Gylio – tai tokio prisiplakėlio būna visą laiką, ir kai tik partijai buvo riesta, Gylys pirmas iš jos pabėgo. Tačiau net Paksui buvo bloga nuo tokių bėglių, todėl naujieji partiečiai nepateko į partijos Tvarka ir teisingumą sąrašą. O dėl savo seksualinės orientacijos – tai nieko blogo būti gėjumi. Žinoma, Lietuvoje reikia drąsos politikams prisipažinti esant gėjumi, o šios drąsos p. Gyliui labai trūksta.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));