skip to Main Content

Postų dalybos

 

 

 

Kvailiai visada nori kuo svarbesnių postų, nes ten pinigai didesni ir galimybės pavogti didesnes. Kaip sakant kvailio noras kuo greičiau užsidėti karūną, bet tie kurie labai nori karūnų ir jas lengvai gauna, dažniausiai būna valdomi kitų, gudresnių už juos.

 

 

 

Stebiu Lietuvos valdžios (valdžia tai žmonės kurie išrenka tarnautojus) išrinktų tarnautojų elgesį karūnų dalybose. Labiausiai dejuoja Tėvynės sąjungos vadeliotojus, nes būtent jie karūnų negaus, o ir šeimininkas kuriems jie nuolankiai ilgą laiką tarnavo greičiausiai juos kaip atgyvenas paliks likimo valiai.

 

 

 

Įdomus dalykas kurio daugelis nesupranta, jok Ramūnas Karbauskis nesiekia jokio aukšto posto, kaip kokio finansų ministro ar ūkio. Mano supratimu nesiekia, nes supranta, kad tai visiškai ne aukšti postai, o labai atsakingi ir pavojingi, bet jie nėra reikšmingi kaip daugelis įsivaizduoja.

 

 

 

Kažkada gatvėje atlikome žmonių apklausą ir paklausėme kokia ministerija yra svarbiausia. Atsakymai nenustebino, apie 90% apklaustųjų atsakė, kad finansų.

 

 

 

Finansų ir ūkio ministerijos tėra labai žemo lygio valdymo prasme ministerijos, aukštesnės svarbos yra švietimo ir mokslo. Būtent švietimo ir mokslo, nes švietimas yra ta sritis kuri nuo pat mažens pradeda formuoti ir diegti į vaiką vertybes. Tarkime jeigu mes nuo mažens vaikui pasakosime koks gėris yra gėjai, jeigu vaikui nuo 6 metų pradėsime aiškinti apie oralinio sekso naudą, mes užauginsime atitinkamą kartą.

 

 

 

Jeigu mes nuo mažens auginsime dvasingus (ne religine prasme), sąmoningus, logiškai mastančius ir prasmingus vaikus, tai ateityje galime turėti labai stiprią kartą kuri bus pranašesnė už tuos kurie mokysis kaip taisyklingai užmauti prezervatyvą.

 

 

 

Kultūros ministerija taip yra labai svarbi, ji sakyčiau yra tokios pat svarbos kaip ir švietimo, o kai kuriais atvejais pranašesnė už Švietimo. Kultūros ministerija gali reanimuoti degradavusią Tautą ir prikelti ją naujam prasmingam gyvenimui.

 

 

 

Ramūnas Karbauskis sako, kad Seimo Informacinės visuomenės plėtros komitetą ketinama prijungti prie Ekonomikos komiteto. Taip pat ketinama siūlyti Švietimo, mokslo ir kultūros komitetą išskirti į du ir įsteigti atskirą Kultūros komitetą kuriam jis norėtų vadovauti.

 

 

 

Tikiuosi, kad Ramūnas Karabuskis nenuvils Lietuvos žmonių ir eis užsibrėžtu tikslu kuris mano manymu yra teisingas.

 

 

 

Vaidas Žemaitis Lekstutis (VSD suteiktas slapyvardis: Vikingas)

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));