skip to Main Content

 

S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus

 60

 

Paskelbta: 2016-04-01 13:01 Autorius: ekspertai.eu
S. Skvernelis. Nuotr. ve.lt

S. Skvernelis. Nuotr. ve.lt

Kandidatas į vidaus reikalų ministro postą Povilas Gylys į Seimą pateko su partija „Drąsos kelias“, todėl jo kandidatūra yra spjūvis teisėsaugai, balandžio 1 d. pareiškė dabartinis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, skelbia žiniasklaida.

„Bet koks veikėjas, kuris yra patekęs į valdžią violetinio nesusipratimo būdu, kada buvo žudomi žmonės, luošinami jų likimai, atkreipkite dėmesį, kokio masto ten buvo padaryta afera aukojant mažametę mergaitę, tai yra mažų mažiausiai spjūvis visuomenei ir teisėsaugai į veidą“, – BNS tądien pasakė S. Skvernelis.

Nurodoma, kad „tvarkiečių“ siūlomas kandidatas į vidaus reikalų ministrus ne kartą aštriai kritikavo teisėsaugos veiksmus šioje byloje.

Paklaustas, ar P. Gyliu pasitikėtų Vidaus reikalų ministerijos vadovaujamos teisėsaugos institucijos, ministras teigė, jog tėra vienareikšmiškas atsakymas.

„Jų reakcija irgi bus atitinkama“, – atskleidė S. Skvernelis, leisdamas suprasti, kad P. Gyliui bus labai nesaldu.

P. Gylio kandidatūrą balandžio 1 d. premjerui pateikė valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas. P. Gylys siūlomas vietoje S. Skvernelio, kurį jį delegavusi partija „Tvarka ir teisingumas“ atšaukia iš ministro posto, nes šis oficialiai pasiskelbė Seimo rinkimuose kandidatuosiantis su žaliaisiais valstiečiais.

S. Skvernelis labiausiai išgarsėjo padėjęs įvykdyti teismo sprendimą pasitelkus kelis šimtus ginkluotų pareigūnų išvaduojant prievartautą mergaitę iš pedofilija įtariamos šeimos, o taip pat prieš kelis mėnesius, kai jo trys tūkstančiai pavaldinių sėkmingai Vilniuje pagavo nuo policijos su antrankiais ir kalašnikovu pasprukusį narkomaną.

Susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

 

{youtube}xmuYUDkCCYg{/youtube}

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));