skip to Main Content

 

Paskelbta: 2016-10-24 08:20 Autorius: ekspertai.eu

Baisu pagalvoti, kas būtų atsitikę su konservatoriais, jei ne kompiuterių „lūžinėjimai“ per pirmąjį Seimo rinkimų turą…

Ir nors Seimo pirmojo turo rezultatai akivaizdžiai ir negrakščiai buvo klastojami, nors konservatoriams tarnaujanti žiniasklaida (valstybės finansuojami delfi.lt, LRT ir pan.) veikė „į vienus vartus“, o konservatorių žurnalistai agituodami net vaikščiojo po rinkėjų butus, tačiau visos šios didelės investicijos ir pastangos nepasiteisino, – konservatoriai naujajame Seime turės dar mažiau atstovų negu turėjo.

Šiai partijai nepadėjo nei intensyviai reklamuotas atsinaujinimas, nei „Naujas gelbėjimo planas“, ir net dalies liberalų elektorato perėjimas pas konservatorius.

Galbūt todėl konservatorių (anksčiau bandęs būti ir liberalų) žinaisklaidininkas,aštrus popiežiaus kritikas Rimvydas Valatka, dalyvaudamas Seimo rinkimų antrajam turui skirtoje valstybinio transliuotojo LRT laidoje, pratrydo. Pasak propagandisto, žalieji valstiečiai be sąjungos su konservatoriais negali būti.

 

Savo nepasitenkinimą rinkimų rezultatais išreiškė ir kitas konservatorių žurnalistas, Edmundas Jakilaitis, socialiniuose tinkluose paskelbęs, pasak jo, šokiruojančią nuotrauką. Tiesa, toks jo žingsnis komentuotojų buvo pavadintas tiesiog neprofesionaliu.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));