skip to Main Content

 

Gausiai susirinkę žurnalistai nebuvo pasiruošę užduoti klausimus ne apie kailinius

 

Paskelbta: 2017-02-13 11:45 Autorius: ekspertai.eu

Seimo pavasario sesijoje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imsis keisti farmacijos sritį reguliuojančius teisės aktus. Pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje buvo pristatyti pokyčiai, kurie bus atlikti siekiant sumažinti vaistų kainas ir didinti farmacijos sektoriaus skaidrumą.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė bei žaliųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis.

Spaudos konferencijos pradžioje buvo informuota, kad žurnalistai po pranešimų galės užduoti su tema susijusius klausimus ir pranešta, kad žaliųjų valstiečių lyderis pasikeitus planams turės išeiti nesulaukęs žurnalistų klausimų.

Gal būt dėl to, gal būt dėl kitų priežasčių gausiai susirinkę žurnalistai neuždavė nė vieno klausimo nei pačiam Sveikatos ministrui, nei Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkei.

Šaltinių teigimu, jei klausimų metu butų pasilikęs R. Karbauskis, jis būtų sulaukęs aštrių žurnalistų klausimų apie Gretos Kildišienės kailinius ir su tuo susijusias problemas.

Tačiau, kaip jau minėta, R. Karbauskis negalėjo būti klausimų uždavimo metu, todėl, ši spaudos konferencijos dalis baigėsi nė neprasidėjusi.

Jūsų dėmesiui visa neiškarpyta, tačiau kompaktiška šios spaudos konferencijos versija.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));