skip to Main Content

Policijos nusikaltimai Lietuvoje

 

 

Struktūra turinti gerbti ginti pilietį ,padėti jam sunkią valandą, nelaimės atveju-yra nusikaltėliai. Iki ko priėjo kūrėjai teisinės sistemos Lietuvoje-karas keliuose vykdomas prieš taikius gyventojus-užsakant spaudoje, jiems(pareigūnams) palankius straipsnius.

Senoji policijos vadovybė –neišmoko naujai dirbti-jau laisvam piliečiui-kodėl rašoma spaudoje, kad neva chuliganas –bėgo nuo policijos. Ar išsiaiškinta dėl kokių priežasčių buvo stabdomas pilietis-ar tai ne provokuoja –pilietiškumo protrūkių prieš nepakaltinamus pareigūnus ir jiems sukurptus tokius pat įstatymus, kodėl pilietis Lietuvoje –neapsaugotas nuo blogo pareigūnų elgesio, ypač ,jei nėra liudininkų. Aišku pareigūnų po vieną ekipaže beveik nebūna ,net neva esant jų trūkumui.

Policija iš teisėtvarkos institucijų labiausiai matoma-mažinkime jų skaičių, bet pradėkime dirbti. Kaimietis –daugiau nuveikia kaime, nei bukas policininkas-rašantis  ”Lietuvos” mažąja raide. Iki ko priėjom pradinukai-žino, kas Lietuva-policininkas ne, tai kaip jis gerbs pilietį? 

Ponai, neeikvokit pinigų užsakomiesiems straipsniams-ne vienas šaukštas deguto-jūsų statinėje- kubile-laikas pradėt tvarkytis.

Keliuose –pasitvarkote taip kaip jums reikia-teismai kieno pusėje(dažnai –nusikaltėlių).

Na, o ponai, kaip su streikais –jau nurimom? Kodėl gi-jūs amžinai nuskriausti-piliečių, o ir valdžios-reketuojam ir ją ar jau sustojom?

Karą siūlyčiau perkelti į kiemus. Paaiškinsiu.

Kriminogeninė situacija –katastrofiška. Kas būtų ,jei visi nukentėję piliečiai kreiptųsi su prašymu-vykdyti teisingumą-esant dabartiniam darbui –bankrotas. Todėl ,jei ko nesuprantat ,aiškinkitės su piliečiais, kurie žino kaip pabaigti tuos dalykėlius, tą betvarkę-surašom ir į seimą –inicijuojam BK. pataisas ,kurios leistų vagį įvardinti vagimi ir baigtas kriukis. Ar ir taip jums gerai-lyginant su vyriausybės darbu? Reikia pavyzdį rodyt nuo savęs-priimti sausą įstatymą ir užsirašyti nors ir ant kaktos –esu “doro” (žinot kas tai yra? Ar visa tauta –potencialūs nusikaltėliai, kad vyksta karas?) piliečio be kabučių –tarnas-nes jis tave samdo. Nelogiška? Baikim ,kariaut ne ten –pradėkim mokytis patys, ir rašyti… pirmiausia- ne protokolus, o  diktantą be klaidų.

Ir prisistatyti-pasakyti nors pavardę, vardą.

Išeisit pilietinę mokyklą ,įgysit patirties normaliai bendrauti, pasakysit ,kurie įstatymai trukdo ir dirbsim ,kol viskas bus gerai. Pabaigsim karą kiemuose, o karą keliuose pamirškit-ir pamatysit –bus mažiau aukų –prisiminkit ,kad jūsų blogas elgesys, net tvarkingai judančio eismo dalyvio atžvilgiu, kelia mums stresus ir gadina sveikatą-negadinkim jos.

Ir baikim tyčiotis iš tautos –pasitelkiant nesąžiningus kolegas iš giminingų institucijų.

Lietuvoj reikia tvarkingos policijos-tada galėsim tikėtis ir tvarkos tėvynėje ,kuri beje turi tapti iš didžiosios raidės…

 

Petras Liosas

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));