skip to Main Content

Penktus metus iš eilės palydėti vasarą kviečia „Kauniečių piknikas“

Rugpjūčio 20d., 18 val., kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami į „Kauniečių pikniką“. Kasmet vis daugiau dalyvių sulaukiantis renginys šiemet Kauno pilies papėdę pavers neatpažįstama vieta. Čia nuostabų reginį kurs Klaipėdos Pilies teatro netikėti personažai, o gyvos muzikos koncertą dovanos grupė “Pop in Jazz“.

 

Palydėti vasarą draugiškame iškylautojų būryje – kauniečių pamėgta tradicija. Tarp piknikautojų dažnai galima sutikti jaunas šeimas, senelius su anūkais, jaunimą, kurie  džiaugiasi buvimu kartu jaukioje atmosferoje. Tradiciškai svečiai yra vaišinami „Auksės“ sumuštinių duona, tiesiai iš  „Gardėsio“ kepykloje, kuri puikiai tinka pikniko iškyloms.

 

Šiemet pikniko dalyviai vasarą palydės gyvos muzikos skambesiu. Šį kartą koncertą kauniečiams dovanos grupė „Pop in Jazz“, o Klaipėdos Pilies teatras upės pašonėje sukurs mistinę atmosferą ir į nuotaikingą fotosesiją pakvies mažuosius šventės dalyvius.

 

Pikniką vainikuos pantomimos aktorių spektaklis. Simboliška, jog Kauno pilies papėdėje Klaipėdos Pilies teatro netikėti personažai kvies pasinerti į užburiančią atmosferą ir visus susirinkusiuosius nukels į 19-ojo amžiaus laikmetį. Spektaklis, specialiai pritaikytas pilies papėdės erdvei, piknikautojus trumpam nukels į prašmatnių kostiumų, šokio ir meilės pasaulį. 

 

Apie „Fazer“

 

„Fazer“ yra tarptautinė šeimai priklausanti kompanija, siūlanti duonos, saldumynų (šokoladas, saldainiai, sausainiai) produktus, taip pat teikianti maitinimo, restoranų ir kavinių paslaugas. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40. „Fazer“ misija yra kurti skonio sensacijas. Įmonės sėkmė nuo jos įkūrimo 1891 metais yra pagrįsta geriausia produktų ir paslaugų kokybe, mylimais prekių ženklais ir sumaniais bei atsakingai savo darbą vertinančiais žmonėmis. Pagrindinis bendrovės tikslas – dalintis geru gyvenimo skoniu kasdien.

 

Grupės grynieji pardavimai 2014 m. sudarė daugiau nei 1,6 mlrd. eurų, bendrovėje dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų. „Fazer“ veikla atitinka etikos principus, kurie remiasi grupės vertybėmis ir JT Pasauliniu susitarimu.

 

Lietuvoje „Fazer“ atstovauja UAB „Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, prekiaujanti duonos gaminiais, pažymėtais „Gardėsio“ ženklu. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba 219 darbuotojų. Populiariausi duonos prekių ženklai – „Jorė“, „Skrudink ir ragauk“, „Gero apetito“.

 

Žinomiausi „Fazer“ saldumynų prekių ženklai Lietuvoje yra „Karl Fazer“ ir „Geisha“. Bendrovės apyvarta 2014 metais siekė beveik 14 mln. eurų.

 

Fazer – makes the world taste good

 

 

 

Kontaktams:

 

Sandra Nagdasova, 8 618 51445, sandra@koko.lt

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));