skip to Main Content
 
 

Aurimas Guoga pasidalino nuoroda.

Pedofilija Vakaruose

Mano požiūriu, N.Venckienės persekiojimo istorijoje pilietininkams stinga tarptautinės padėties matymo. Tai, kaip pedofilijos byla buvo užgniaužta Lietuvoje, nėra unikalu pasaulio kontekste. O jeigu taip, tuomet nebeišeis mūsų vadinti bepročiais, nes mes tik reaguojame į vieną iš daugelio panašių nusikaltimų (kurių patekimas į teismą neretai būna užgniaužiamas ir užsienyje).

Britų youtuberis Paul Joseph Watson išrinko įvairiuose žiniasklaidos kanaluose skelbtus skandalingus faktus ir sudėjo juos į vieną vietą. Gavosi grėsmingas vaizdelis – egzistuoja daug turtingų ir įtakingų pedofilų, kurie paprastai sugeba išvengti atsakomybės. Pavyzdžiui, vienas straipsnis po šiuo klipu pasakoja, kad Billas Clintonas dvidešimt šešis kartus skrido į kažkokią salą vėliau nuteisto pedofilo lėktuvu, taip pat gausybę kitų šokiruojančių istorijų:

https://www.youtube.com/watch?v=o1GQehNcZZw&t=324s

Dar vienas klipas apie pedofilų dangstymą Vakaruose:
https://www.youtube.com/watch?v=penL6zLuQGE

O čia apie pedofilų pastangas įteisinti savo iškrypimą kaip seksualinę orientaciją. Jeigu jie drįsta viešai teikti tokius pasiūlymus, reiškia iš tiesų turi turėti rimtą politinį užnugarį, nes priešingu atveju bijotų, kad visuomenė už tokius pasiūlymus juos išmes iš savo tarpo: 
https://www.youtube.com/watch?v=L5-qW06fnpQ

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));