skip to Main Content

 

 

 

 

Pagal V.Mazuronį galimas aukštų Lietuvos banko pareigūnų vykdytas reketavimas , manipuliavimas lyg ir slaptomis pažymomis, apskritai teisėsaugos institucijų naudojimas politiniams tikslams nėra svarbūs klausimai. Jei taip kalbėtų politikos pradžiamokslio nesuvokintis politikos naujokas, būtų suprantama. Bet tokius pareiškimus platina Darbo partijos pirmininkas, europarlamentaras.
Pirmiausia, kas ateina į galvą perskaičius tekstą- Darbo partija jau prarado savo suverenumą, nes yra paskiepyta. Todėl už viešą naciponalinį interesą turėti skaidresnę politiką ir teisėsaugą jau nekovos…

V. Mazuronis: „Reikia spręsti svarbius klausimus, o ne gilintis į kažkieno išsidirbinėjimus“ 

 
   

 

V. Mazuronis. KK nuotr.

 

 

Esu nemaloniai nustebintas koalicijos partnerių „Tvarkos ir teisingumo“ sprendimo atšaukti politinę tarybą, kai Seime nebuvo palaikyta jų inicijuota komisija. Politinėje taryboje turėjome nuspręsti labai svarbius valstybei klausimus dėl PVM lengvatų, dėl darbo apmokestinimo mažinimo, socialinio modelio priėmimo, pabėgėlių ir t.t. Man sunku suprasti, kad koalicijos partneriai nesupranta šių klausimų svarbos ir dėl įžeistų politinių ambicijų juos atideda.

Tokie vaikiški smėlio dėžės lygio žaidimai brangiai kainuoja Lietuvos žmonėms, kurie kasdien netenka jiems priklausančių pajamų ar turi gerokai permokėti už maisto produktus. Ekonominiai ir politiniai klausimai niekur nedings. Reikia kuo greičiau dėl jų apsispręsti. „Tvarką ir teisingumą“ be abejonės irgi pakviesime, bet taryba dėl jų galimo nedalyvavimo neturėtų būti atšaukta dar kartą.

Darbo partija primigtinai siūlo koalicijos partneriams vadovautis ne ambicijomis ir principais, o dirbti Lietuvos žmonėms ir spręsti, kaip palengvinti jiems tenkančią naštą. Kviečiame Premjerą ir koalicijos partnerius surengti politinę tarybą kaip galima greičiau ir skubiai imtis maisto būtiniausių maisto produktų krepšelio PVM mažinimo nuo dabar galiojančio 21 procento iki 5 proc. Juk kol politikai aiškinasi tarpusavio santykius, kenčia ir žmonės, ir valstybė, kuri taip pat netenka didelės pajamų dalies – tie pinigai nusėda kaimyninės Lenkijos biudžete.

Ne mažiau svarbu yra spręsti darbo apmokestinimo, socialinio modelio bei susitarimo dėl pabėgėlių pasirašymo klausimus. Tikiu, kad šie klausimai yra prioritetiniai net tik Darbo partijai, bet ir visiems politikams.

Todėl dar kartą kviečiu visus politinės tarybos dalyvius būti vieningus, sąmoningus bei atsakingus ir pradėti dirbti žmonių labui. Neturime prabangos gaišti laiką ir užuot dirbę rimtus darbus, gilintis į kažkieno išsidirbinėjimus.

Valentinas Mazuronis,

Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));