skip to Main Content

Pagal konservatnykų logiką, JAV karinė žvalgyba –„vatnykai“: nes domisi ginklų išgrobstymu Lietuvos kariuomenėje?

Kristina Sulikienė

Konservatnykai Lietuvoje laisvai grobstė turtą, ginklus, ir resursus.

Nes turėjo labai daug visokių „euro“ ir „nato“ pinigų „kovai su Rusijos propaganda“.

Po šia priedanga turėdami įvairių fondų paramą, jie traiškė laisvuosius žurnalistus, mokėjo netgi kyšius korumpuotai teisėsaugai, kuri laužėsi tiesiai į redakcijas ir į pilietiškų žurnalistų ir šiaip rašytojų namus.

Visi, kas nepritarė totaliniam resursų iš LK grobstymui, buvo apšaukiami „vatnykais“, „koloradais“, „valstybės priešais“.

Tokį rėkimą įvedus į viešąjį diskursą, kariuomenėje buvo vagiama viskas – net tualetinis popierius ir „triusikai“.

Kilus „šakučių ir samčių“ skandalui, atsakingi asmenys viską bandė užgožti, tačiau pilietiški visuomenės nariai aiškiai sakė: prieisime ir iki „Boxerių“.

Juk jeigu nuo šakutės galima nusiplauti keli šimtus eurų, tai pagalvokite – kiek galima nuplauti nuo tankų ir šarvuočių?

Ypatingai pilietiškas ir bebaimis anos kadencijos Seimo narys, netikėtai pakliuvęs ir į šį Seimą, Tvarkos ir teisingumo partijos atstovas Vytautas Kamblevičius baigiantis kadencijai registravo įstatymo pataisą: kad nebebūtų galima ginkluotės pirkimo slėpti po „slaptumo“ žyma.

Visi laukėme, iš kurios pusės vėl pakvips nauju šaukštų ar šakučių skandalu.

Labai netikėtai papūtė vėjas Vakarų krypties.

Amerikos karinė žvalgyba išsiaiškino, jog Lietuvos kariuomenei dovanoti pusiau automatiniai ginklai M14, kurie visiškai buvo tinkami naudojimui, buvo pusvelčiui išparceliuoti viešame aukcione, pardavinėjant juos vos po 347 eurų, kai rinkoje jų kaina siekė po 25 000 eurų už vienetą.

Sekant konservatnykų logika, Amerikos karinė žvalgyba yra „vatnykai“ ir „koloradai“, o naujasis Prezidentas Trumpas – pats tikriausias Rusijos agentas.

Konservatnykams visiškai nesvarbu, kad JAV ir Lietuvos kariuomenių sutartis draudė pardavinėti dovanotus ginklus: nors net asilui aišku, jog to daryti ir be jokios sutarties negalima, nes tiesiog tai yra neetiška.

Tačiau LK ir etika – prasilenkiančios tiesės. Kaip ir LK ir sveikas protas. Arba LK ir patriotiškumas.

Arba LK ir 7 įsakymas „nevogsi“.

Kaip sako kaime, kai žmogus pradedi vogti iš savo namų, tai yra paskutinė stadija: taip elgiasi „bomžai“ ir beviltiški girtuokliai. Tai yra liguistas elgesys. Nesveikata aukščiausio lygio.

Gaila, kad JAV karinė žvalgyba atsibudo tik dabar: nes signalai, kad LK yra išvogta iki tualetinio popieriaus, buvo jau seniau. Ir kad kareiviai treniruojasi sulūžusiais šautuvais. JAV žvalgyba nesitikėjo, kad jų dovana tiesiog išparceliuota, ir todėl vieši pasisakymai, kad LK neturi ginklų savanoriams, jiems  turėjo skambėti kaip melas. Tuo labiau, kad visas vagystes labai gražiai pridenginėja įvairūs Viešųjų ryšių skyriai ir visokie pulkininkai leitenantai, ištisai NATO asamblėjose verkiantys apie „hibridinį karą“, ir maldaujantys kuo daugiau pinigų „kovai su Rusijos propaganda“.

Vagystės iš savo pačių kariuomenės – tai nebe hibridinis karas. Tai beprotystės maras.

 Gerai, kad Donaldas Trumpas jau budina Ameriką, ir vykdo rinkiminius pažadus. 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));