skip to Main Content

Pabėgėlis Vienoje išprievartavo 10 metų berniuką

 

 

Šiandien didžiausias Austrijos dienraštis „Kronen Zeitung“ pranešė, kad gruodžio 2 dieną  20 -metis pabėgėlis iš Irako Vienos miesto baseine „Wien-Meidling“ išprievartavo dešimties metų berniuką.

 

Bub_in_Wiener_Bad_vergewaltigt_-_Iraker_gestaendig-Sexueller_Notstand-Story-494653_630x356px_797539889c487cec4889f09a9c788c9f__-s1260-kopie_jpg

Berniukas patyrė daugybinius kūno sužalojimus ir buvo gydomas vaikų klinikoje AKH. Įtariamasis nusikaltėlis buvo policijos sulaikytas nusikaltimo vietoje.

Pabėgėlis įtempė berniuką į nusirengimo kabiną ir ten jį išprievartavo. Po to nusikaltėlis grįžo į baseiną ir toliau jame plaukiojo, šokinėjo nuo tramplino.

Už vaiko išprievartavimą ir sunkius kūno sužalojimus šis arabas išsigimėlis šiuo metu yra areštuotas. Nusikaltėlis į Austriją pakliuvo Balkanų maršrutu šių metų balandžio 13 dieną.

Iškrypėlis prievartautojas pareiškė policijai, kad tai padarė impulsyviai, nes keturis mėnesius neturėjo lytinių santykių. Jis pasakė, kad Irake jis turi žmoną ir vaikų. Pedofilas prisipažino, kad „padarė klaidą“. Paklaustas, ar leidžiami pedofiliniai santykiai Irake, jis pasakė, kad tokie santykiai yra uždrausti visame pasaulyje.

Policija ilgą laiką slėpė šį nusikaltimą, “kad apsaugoti auką”. Kada gandai apie išprievartavimą pateko į socialinius tinklus, Austrijos policija pranešė, kad jie turi būti atsargūs, kada kalba eina apie migrantus, nes „jie daug ką pergyveno“, bet pažadėjo, kad nusikaltėliui nebus nuolaidų.

Daugelyje Vokietijoje miestų migrantams yra uždrausta lankytis baseinuose.

Šis įvykis yra dar vienas įspėjimas mums, kad negalima į Lietuvą įsileisti šitų laukinių, visiškai kitos kultūros žmonių. Už tokį nusikaltimą Irake šis iškrypėlis būtų pakartas. O sergančioje „tolerancija“ ir liberalizmu Europoje musulmonai elgiasi kaip okupantai ir prievartauja jų užkariautų valstybių piliečius.

Laikraštis „Kronen Zeitung“„tolerantiškai“ neleidžia skaitytojams komentuoti šio šokiruojančio pranešimo.

Šiandien vokiečių spauda skelbia, kad beveik trisdešimt procentų Vokietijos gyventojų neprieštarautų, kad prieš pabėgėlius būtų naudojami šaunamieji ginklai. Tokie socialinės apklausos rezultatai.

Kaip pranešė die Welt daugelyje Europos ir Australijos miestų šiandien įvyko masinės demonstracijos prieš nusikaltėlišką „atvirų durų politiką“, prieš islamizaciją.

1304840121

Drezdene į demonstraciją susirinko 15000 protestuotojų. Jie pareikalavo kanclerės Angelos Merkel atsistatydinimo.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));