skip to Main Content

Paaiškėjo, kad narkomanė apšmeižė D.Trumpą, kad jis neva ją prievartavo

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3914012/Troubled-woman-history-drug-use-claimed-assaulted-Donald-Trump-Jeffrey-Epstein-sex-party-age-13-FABRICATED-story.html

 

Penktadienį teisme subliuško Katie Johnson ieškinys prieš Donaldą Trumpą, kad šis neva priekabiavo prie šios merginos viename vakarėlyje, kai jai tebuvo 13 metų.

Paaiškėjo, kad moteris, tyrėjusi problemų dėl narkotikų vartojimo,  visus šiuos kaltinimus išgalvojo. Taip pat buvo paneigtos spekuliacijos, kad neva Trumpas išsipirko, šiai moteriai sumokėjęs nemažą pinigų sumą.

Paaiškėjo, kad visi šie kaltinimai yra išgalvoti. Šokiruojantys Katie Johnson prisipažinimai pirmą kartą atsirado teismo ieškinyje Kalifornijoje dar balandį.

Ji pasakojo, kad ją neva priviliojo į sekso varaėlį pas žinomą pedofilą Jeffrey Epstein, kur ją neva kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas privertė intymiai santykiauti.

• Clinton rėmėjai pasigavo šią istoriją, sakydami, koks baisus yra Trumpas.

• Dabar paaiškėįjo, kad visa tai melas. Teismo sprendimas yra toks, kad minėtoji mergužėlė nepateikė jokių įrodymų savo istorijai patvirtinti.

Tai labai nuliūdino Clinton rėmėjus, kurie galvojo, kad dabar jau Trumpui baigta.

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));