skip to Main Content

„Opel” praneša apie naują 100% elektra varomą „Ampera-e”

2016-02-11

Naujas „Opel” elektra varomas automobilis su naujomis perspektyvomis.

Penkiaduris, penkiavietis „Ampera-e” įveiks ilgesnį atstumą nei bet kuris kitas elektromobilis.  

Vienas malonumas važiuoti – išskirtinės ryšio galimybės ir patraukli kaina. 

Riuselsheimas.  „Opel” kitais metais pasiūlys revoliucinį naują elektra varomą automobilį su inovatyvia baterijos technologija. Vokiečių automobilių gamintojas ir toliau vykdo savo automobilių pasiūlos kampaniją ir iki 2020 metų pristatys 29 naujus modelius.  Penkių durų, penkiavietis elektromobilis vadinsis „Ampera-e”. Naujokas su pilnai įkrauta baterija ne tik įveiks ilgesnį atstumą nei dauguma kitų elektromobilių, bet ir bus siūlomas už patrauklią kainą.

 

Naujas modelis sukurtas remiantis bendrovės patirtimi kuriant elektromobilį „Ampera” 2011 metais. Tačiau įpėdinis apjungs inovatyvią baterijos technologiją su moderniausiomis ryšio galimybėmis ir išskirtiniu vairavimo  malonumu.

 

GM valdybos pirmininkė ir generalinė direktorė Mary Barra automobilių simpoziume Bochume, Vokietijoje, paskelbė: „GM ir „Opel” įsitikinę, kad elektra varomi automobiliai ateityje atliks svarbų vaidmenį. Radikaliai situaciją keičianti „Ampera-e“ technologija leis įgyvendinti šią viziją. Elektra varomas automobilis padės ir toliau kurti „Opel“ įvaizdį, kaip bendrovės, kurios inovacijos tampa prieinamos daugeliui.“

 

Sparti urbanizacija bei aktyvi gamtos apsauga skatina ieškoti ir kitų alternatyvių automobilius varančių energijos šaltinių.

 

„Elektromobiliai gali prisidėti prie aplinkos apsaugos ir taršos mažinimo,“ – sako Karlas Thomas-Neumannas, „Opel Group“ generalinis direktorius. „Panaikinus ankstesnius  trūkumus, tokius kaip mažas nuvažiuojamas atstumas ir didelė kaina, naujas „Opel Ampera-e“ suteiks naujų perspektyvų elektromobiliams.“

 

Unikalus, kompaktiškų proporcijų „Ampera-e” turi bateriją įmontuota po salono grindimis. Efektyvus baterijos įmontavimas užtikrino erdvų saloną, penkias patogias sėdėjimo vietas keleiviams bei bagažo skyrių, kokį gali pasiūlyti panašus kompaktiškos klasės automobilis. 

 

„Ampera-e” turės modernų asmeninį paslaugų asistentą „OnStar” bei naujos kartos informacijos ir pramogų sistemą „IntelliLink“ su išskirtinėmis ryšio galimybėmis, leidžiančiomis integruoti išmanaus telefono funkcijas automobilyje.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));