skip to Main Content

Kazimieras Juraitis

Nori „išsukt“ padugnę – samdyk A.Liutvinską. K.Juraitis ir A. Drižius. 2018 10 07

2017 m. vasarą Antakalnyje prie „Ekspres Market“ parduotuvės viduryje baltos dienos „kikboksininkas“ Danielius Gulinas kumščiais uždaužė moksleivį Karolį Kvietkų,, garsios Vilniaus advokatų kontoros „Cobalt“ advokato Žilvino Kvietkaus sūnų.

D.Gulinas facebooke pamatė nuotrauką, kuria dalinosi K.Kvietkaus bendraklasės iš vieno vakarėlio –jame moksleivis šalia tokios Monos Gedvilaitės. Su šia mergina prieš tai buvo susitikinėjęs jau minėtas D.Gulinas.

Pamatęs facebooke nuotrauką, kurioje K.Kvietkus kartu su M.Gedvilaite, „kikboksininkas“ (nuotr. teisme kartu su advokatu Liutvinsku) išsikvietė moksleivį „pasiaiškinti santykius“.

 

Vargšas vaikinas nuėjo į susitikimą norėdamas pasakyti, kad su minėta Monika Gedvilaite jo niekas nesieja – tiesiog atsitiktinai pateko į kadrą. Tačiau kikboksininkas neketino klausyti jokių pasiaiškinimų – šalia nusikaltimo vietos Sapiegos parke esanti parduotuvės  „Ekspress Market“ vaizdo kamera nufilmavo, kaip D.Gulinas pribėga prieš moksleivio, vienu smūgiu į galvą jį paguldo ant žemės, o vėliau smūgiuoja jau gulinčiam berniukui visą eilę smūgių.

(…) Žudiko D.Gulino advokatas Liutvinskas apskundė šį teismo nuosprendį – jis mano, kad už nužudymą skirta trejų metų kalėjimo lygtinai bausmė žudikui „per griežta“.

Teisėjas Berezovkis nurodė, kad žudikas trenkė vieną smūgį, tačiau net nebandė aiškintis nusikaltimo aplinkybių. Nors moksleivio artimieji surado tą minėtą vaizdo įrašą, ir pateikė policijai, kažkodėl tas įrodymas dingo iš bylos. 

A. Liutvinskas savo komentare žurnalistams paprašė nelįsti ten, kur jie nesupranta. „Buvo vienas smūgis, o kas ligoninėje atsitiko – ten ligoninės ir reikalai“.

Daugiau apie tai:

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index…

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));