skip to Main Content

Netekęs turto, Justinas Burba šaukiasi Maidano Lietuvoje

 

 

 

Klaipėdos politikas ir Žemaitijos parlamento įkūrėjas Justinas Burba sako, kad organizuos Lietuvoje Maidaną, nes ne tik jis, bet ir šimtai tūkstančių žmonių buvo apiplėšti mafijinės teisėsaugos.

„Baigiamas rengti Pasaulio Lietuvių 72 val. nacionalinis streikas likviduoti politinę ir teisinę korupciją, – teigia jis, – tačiau prokuratūros korupcijos dengimas procesą trigubai paspartino“.

J.Burba sako, kad jis buvo pastatęs didelį angarą prie Klaipėdos, tačiau prieš kelias dienas sužinojo, kad tas angaras parduotas. Dėl šio nusiklatimo J.Burba kaltina savo artimiausią giminaitį Kazį Burbą, kurį jis buvo įdarbinęs savo bendrovėje, nes pastarasis skundėsi kad jam neužtenka pragyvenimui iš plikos pensijos.

„Tačiau kol buvau 3 metus užsienyje, pasirodė jis besąs ypatingas sukčius ir aferistas kadangi slaptai užvaldė mano antrą turtą Klaipėdos raj. Jakų žiede 0.53 ha žemę su statiniais, nes manė kad aš esu žuvęs ir į Lietuvą negrįšiu, – teigia J.Burba, – grįžęs savo turtą valdžiau ir nuomavau žemę ir sandėlius per savo įkurtas įmones. Bet jis aferą slėpė ir aš apie ją nieko nežinojau. Buvo ir yra iškelta daugybė bylų dėl jo aferų, o aš esu KETURIS KART PRIPAŽINTAS NUKENTĖJUSIU ir 500 000 LT CIV. IEŠKOVU. Tačiau aferistas Kazys Burba nežinojo, kad Žemaitijos Visuomenės parlamentas yra DVIGUBAI priregistruotas taip pat mano Justino Burbos nuosavybė Klaipėdoje, Sudmantų kaime“.

J.Burba sako, kad jis kreipėsi į generalinę prokuratūrą dėl minėtų aferų, tačiau tyrimas nutrūko Klaipėdos apygardos prokuratūroje.

„Dėl apygardos Vyr. Prokuroro, pridengusio masinę korupciją, ignoravusio Generalinės prokuratūros nurodymą iškelti b. bylą pagal LR BK 10 straipsnių, dėl ko buvo ką tik nusikalstamai nusavinta Justino Burbos 500 000 eurų vertės nuosavybė“.

„Nuo 2000 m. laimėti bylas, t.y. atkurti teisingumą, ar susigrąžinti nuosavybę yra nebeįmanoma, nes prokurorų ir teisėjų šeimos, giminės kartu dirba šiose sistemose, – teigia J.Burba, – deGRADAVĘS MILIJONIERIŲ SEIMAS : per 25 metus nepriima personalaus teisėjo, prokurorų, merų, ministrų atsakomybės įstatymo, todėl emigravo 1 000 000 gyventojų. Tauta absoliučiai nepasitiki Seimo muzikantais,traktoristais, melžėjomis, konservatoriais. Todėl šie 2016 Seimo rinkimai yra tik laikinas teisinis etapas iki euromaidano, nes korumpuota sistema Tau, ir jau man užblokavo kelią ateiti į Seimą 3 kart iš eilės.

1.Valstybės skola16 mlrd. 875 mln. 354 tūkst. 359 €. TAU tenkanti skolos DYDIS 5 tūkst. 838 € Šiemet sumokėti reikia 208 € palūkanų. Nykstančioje valstybėje progresuoja tik „ Maksimos“ , valstybinės įstaigos, ir bažnyčios.  Iš Lietuvos emigravo apie 1 000 000 talentų, vien pernai išvyko 44 000 gyventojų. VERSLAS ir GAMYBA yra EKONOMIKOS VARYKLIS, bet jis masiškai žlugdomas.  Nė vienas darbingas emigrantas negrįš į tokią korumpuotą ir degraduojančią Lietuvą.

DEGRADAVUSI „BRĖŽNEVINĖ“ IMPOTENTINĖ POLITINIŲ PARTIJŲ SISTEMA..Už strateginius „AB Mažeikių Nafta“ – Wiliams nusikaltimus konservatoriai nebuvo teisiami.  Konservatorių partijos vairą perrėmė neapsiplunksojes jaunuolis ne pagal sugebėjimus, o pagal muzikanto profesoriaus pretekciją ir įtaką. Tai yra savotiška korupcija, ir Respublikai nieko naujo neatneš, išskyrus tik dideles nelaimes ant senų strateginių klaidų pagrindo.  Komunistų tarybinė raudonoji partija persidažė į socialdemokratus, ir valdo Lietuvą….Liberalų sąjūdis absoliučiai degradavo tai „gėjus palaikydamas“, tai kyšius imdamas. Tvarkos ir teisingumo partijoje, nėra nei tvarkos nei teisingumo, tik blatas po blato. Pavyzdžiui vienas traktoristas milijonierius Seimo vicepirmininkas, kurio brolis yra Pagėgių meras, ir daugumos Tarybos nariai, savanaudiškai užvaldė visus strateginius objektus, nes Generalinė prokuratūra yra nekompetetinga patikrinti masinius Žmonių skundus.  LIETUVOS PREZIDENTĖ TEISI: Kuo mažiau partijos turi pinigų tuo yra sveikesni rinkimai.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));