skip to Main Content

Nekompetentingo pusgalvio ir gudraus vagies valdomos Lietuvos valstybės – dvasinis, moralinis, teisinis, ekonominis bankrotas.

 

Sunku patikėti, bet šiandienės Lietuvos rūsti realybė užrašyta juodu ant balto: Žmogau, juk susirietęs kvatotum išgirdęs, kad Klaipėdos apygardos teismo teisėjas Almantas Padvelskis kažkokį Juozą Jokšą paskyrė Dalios Grybauskaitės vyru, o jo kolega Žydrūnas Bertašius kažkokią Gražiną Šestak paskyrė jau vedusio Algirdo Butkevičiaus žmona?

 

Taip, šiandien Lietuvos daugumai teisėjų, prokurorų pagrindinis tikslas – tyčiokis iš valstybės ir jos įstatymų, kad banditų per-samdytas valstybės raštininkas galėtų kuo daugiau mūsų žmonių skausmo ir skurdo susikišti į savo užpakalinę kišenę, kad kuo daugiau piliečių palikę tėvynę emigruotų svetur teisingesnio gyvenimo ieškoti.

 

Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešo intereso gynimo skyriaus prokurorė Edita Rutkauskaitė mūsų šeimą ragina ne skambinti, bet važiuoti pas Žuvininkystės tarnybos raštininkus: Aidą Adomaitį, Vytautą Grušauską, Antaną Gontą už kurių nugaros matyt užlindusi ir pati Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir siūlyti jiems tai, kas mūsų šeimai nepriklauso – milijoninį valstybės turtą. Gal Žuvininkystės tarnybos gudrus raštininkas Aidas Adomaitis yra pasikinkę prokuratūros Trojos kumelę, kuri turi iš vidaus išspardyti Lietuvos valstybės įstatymų pamatus, kad milijoninis valstybės turtas esantis privačioje šeimos bendrovėje “Rusnės tvenkiniai” subyrėtų į jo užpakalinę kišenę?

 

Žuvininkystės tarnybos buvęs direktorius Vytautas Grušauskas suklastojęs 2011 m. rugsėjo 19 d. raštą Nr. R18-1272 (2.22), beldžiasi pas Klaipėdos prokurorę E. Rutkauskaitę kuri, kaip advokatas „veltui“ rašo V. Grušausko klastotės pagrindu civilinį ieškinį Klaipėdos apygardos teismui. Valstybės prokuratūra tampa nonsensu – ginčo šalimi Lietuvos valstybei ir jos piliečiams. Kaltinimas surašytas viename sakinyje – privati bendrovė „Rusnės tvenkiniai“ neturi atsiskaityti su savo akcininke Lietuvos valstybe, bet turi pareigą atsiskaityti su Žuvininkystės kontora, kuri nei bendrovės akcininkė, nei įgaliotas asmuo atstovaujantis valstybę neturtinėmis akcininko teisėmis. Editos mąstysena laisva nuo įstatymų, kaip vėjas – ji teismui teigia: Žuvininkystės kontora yra ta pati institucija, kaip ir Lietuvos valstybė.

 

Klaipėdos apygardos teisėjas Almantas Padvelskis LR Akcinių bendrovių įstatymo 73 str. 13 d. apverčia atvirkščiai. Jo 2008-06-17 sprendimas įteisintas apeliacine tvarka, tampa privalomu absurdu – teisinė praktika visiems Lietuvos teismams ir jų teisėjams. Taip, nuo 2008-06-17 visos akcinės bendrovės, turi pareigą atsiskaityti ne su savo akcininkais valdančiais akcijas turtinėmis teisėmis, bet su asmenimis valdančiais akcijas patikėjimo teise, tai yra neturtinėmis akcininko teisėmis, su asmenimis dargi neturinčiais bendrovės akcijų įrodančių patikėjimo teisę.

 

Štai, kaip Almantas Padvelskis veda teismo posėdį, paskaitykite – tai aukščiausia lyga:

Šalies pilietis atėjęs į teismą neprašomas nei teisėjo, nei ieškovo nei kokios tai trečiosios šalies, tai yra savo iniciatyva turi atsistoti ir nei iš šio, nei iš to pradėti įrodinėti, kad VĮ Registrų centras Klaipėdos filialas klastoja dokumentus ir konkrečiai 2004-09-21 dokumentą „Dėl statuso įregistravimo“ Nr. 2050/05-5229, įrodinėti, kad dokumentai kurių pagrindų įregistruotas likvidavimas, iš viso egzistuoja, nors po teisėjo nosimi guli VĮ Registrų centro 2004-09-21 dokumentas: „Dėl statuso įregistravimo“ Nr. 2050/05-5229 įrodantis, kad reikalaujami dokumentai yra Registrų centre.

 

Štai ir beprotiškas motyvas – pareiškėjai neįrodinėja Registrų centre klastojant dokumentus, todėl nusprendžiama: Bendrovei neturinčiai skolų, kuriai neatimtos balsavimo, rinkimo, sprendimo teisės, kuriai nepaskelbta bankroto byla; bendrovei likviduotai visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu, paskirti kažkokį Juozą Jokšą likvidatoriumi. Šis sprendimas vaizdžiai tariant yra lygiai tokio pat pobūdžio, jeigu A. Padvelskis Juozą Jokšą būtų paskyręs Dalios Grybauskaitės vyru. Be to teisėjas atima pareiškėjų teisėtai įgytus ir todėl teisiškai įregistruotus statinius ir prirašo sumokėti 16 po to 40 tūkstančių Lt. baudas.

 

Kadangi valstybėje nėra įstatymų, kuriuos išsigalvojo Almantas Padvelskis ir Žydrūnas Bertašius, todėl Registrų centro direktorius Kęstutis Sabaliauskas neturi savo raštinės blankuose skilties, kur ir kaip per įstatymo numatytas 5 dienas įregistruoti likvidatoriais A. Padvelskio – J. Jokšą ir Ž. Bertašiaus – G. Šestak. Kęstutį Sabaliauską raštininkai ragina vykdyti teismo sprendimą ir užrašyti bet kur, kad ir ant VĮ Registrų centro pastato sienos: Teisėjų Almanto Padvelskio ir Žydrūno Bertašiaus likvidatoriai Juozas Jokšas ir Gražina Šestak… bet Kęstutis Sabaliauskas geriau supainioje Juridinių asmenų registro duomenis ir juose užrašo, kad buvęs Juozas Jokšas, o dabar Gražina Šestak yra privačios šeimos bendrovės “Rusnės tvenkiniai” išrinkti, o ne teismo – bankroto byloje paskirti likvidatoriai.

 

LUAB „Rusnės tvenkiniai“ administratorius Rimantas Petrikas.

Lietuvininkų g. 33a. LT-99134 Šilutė. Tel. 8.673.70715

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));