skip to Main Content

 

 

Neblaivus STT pareigūnas mirtinai sužalojo moterį, STT bylą numarino ?

 

Klaipėdietis Antanas Misevičius Klaipėdos miesto apylinkės teismui pateikė prašymą išsiaiškinti, ar neblaivus STT pareigūnas galėjo sukleti mirtiną avariją?

 

„Klaipėdos įmesto apylinkės teismo civilinėje byloje dėl paveldėjimo teisės ginčijimo atstovauju ieškovą Antaną Misevičių, – teigiama A.Misevičiaus advokato Rimano Strončiko skunde, – ieškovas ieškinyje teismui ( gautas teisme 2015-08-26 ) nurodė, jog „ galėjo būti, kad žmona Irena Misevičienė ( mirė 2014-03-15), tapo žiauraus įvykio liudytoja, kai Klaipėdos STT skyriaus pareigūnais prisistatęs Audi ekipažas tikrino pro jo namo kiemo vartelius užsukančius žmones, tame tarpe ir advokatą Arūną Ginčą, jog tai buvo įvykio išvakarėse, kai šios galimai tarnybinės Audi neblaivus pareigūnas, sėdėdamas už vairo Klaipėdoje mirtinai sužalojo per sankryžą savo automobiliu važiavusią tauragiškę jauną moterį –  Automobilio Audi valstybinis numeris – AVY 883, melsvos spalvos.

Mimo klientas nurodo, kad informacija apie tikslią įvykio datą gali būti reikšminga sprendžiant civilinę bylą pagal jo ieškinį.

Vadovaudamasis Lietuvos Advokatūros (statymo 44 straipsniu, prašau pateikti informaciją apie tai, ar buvo Kelių policijos biure užregistruotas prašyme paminėtas autoįvykis“.

 

Pats A.Misevičius LL sakė esąs įsitikinęs, kad toks autoįvykis buvo.

 

LIETUVOS KELIŲ POLICIJOS TARNYBOS VIRŠININKUI

 

                                          GINTARUI ALIKSANDRAVIČIUI

 

                                              Mėnulio g. 11, LT-04326, Vilnius

 

IEŠKOVO ANTANO MISEVIČIAUS,

 

 ATSTOVAS KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMO

 

CIVILINĖJE BYLOJE NR. 2-11739-676/2015

 

ADV. RIMANTAS STRONČIKAS, EL. PAŠTAS: rstroncis@gmail.com,

 

TEL. NR. 8-689-57-047

 

                                                       PRAŠYMAS

 

                                              Dėl informacijos pateikimo

 

                                             2015 m. lapkričio16 d., Klaipėda

 

  Klaipėdos miesto apylinkės teismo civilinėje byloje dėl paveldėjimo teisės ginčijimo atstovauju ieškovą Antaną Misevičių.   Ieškovas ieškinyje teismui ( gautas teisme 2015-08-26 ) nurodė, jog „  galėjo būti, kad žmona Irena Misevičienė ( mirė 2014-03-15 ), tapo žiauraus įvykio liudytoja, kai Klaipėdos STT skyriaus pareigūnais prisistatęs Audi ekipažas tikrino pro jo namo kiemo vartelius užsukančius žmones, tame tarpe ir advokatą  Arūną Gincą, jog tai buvo įvykio išvakarėse, kai šios galimai tarnybinės Audi neblaivus pareigūnas, sėdėdamas už vairo Klaipėdoje mirtinai sužalojo per sankryžą savo automobiliu važiavusią tauragiškę jauną moterį“… Automobilio Audi valstybinis numeris – AVY 883, melsvos spalvos.

  Mano klientas nurodo, kad informacija apie tikslią įvykio datą gali būti reikšminga sprendžiant civilinę bylą pagal jo ieškinį.

  Dėl paminėto įvykio kreipiausi į Klaipėdos Kelių policijos biurą 2015-11-06. 

  Gavau atsakymą Nr. Nr.30-S-119128(16.9), 2015-11-11, kuriame pažymėta, „ kad automobilis, kurio valstybinis numerio ženklas AVY 883 yra ne „AUDI“ markės automobilis. Eismo įvykių registre ir registruojamų įvykių policijos įstaigose registre nėra duomenų apie tai, kad automobilis, kurio valstybinis numerio ženklas AVY 883 būtų dalyvavęs eismo įvykiuose. 

Patikrinus Eismo įvykių registre duomenis apie eismo įvykius Klaipėdos m., kuriuose žuvo jauna moteris iš Tauragės, važiavusi per sankryžą savo automobiliu, laikotarpyje nuo 2008-01-01 iki 2014-03-15, nerasta duomenų, kad toks eismo įvykis būtų įvykęs. 

2015-11-11 telefonu susisiekus su advokatu Arūnu Gincu ir pabendravus, sužinota, kad jis pažįsta Antaną Misevičių, tačiau tokio atvejo, kad jis būtų buvęs tikrinamas Klaipėdos STT prisistačiusių pareigūnų, nebuvo.“

 Susipažinęs su Kelių policijos biuro pažyma mano klientas  Antanas Misevičius paaiškino, kad pareigūnų automobilis, kurio valstybinis Nr. AVY 883, galėjo būti registruotas Vilniuje ir avarija atsitiko galimai annksčiau nei 2008-01-01, t.y nuo 2005-01-01. Todėl dar kartą vadovaudamasis Lietuvos Advokatūros įstatymo 44 straipsniu, prašyčiau pateikti informaciją apie tai, kada  buvo Lietuvo Kelių policijos biure užregistruotas prašyme paminėtas  autoįvykis.

 

                              Pagarbiai,                 

 

                                  Antano Misevičiaus atstovas advokatas Rimantas Strončikas

 

 

Pridedama: atstovavimo sutartis. 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));