skip to Main Content

 

LT valdžios klapčiukai ir propagandistai vis nesuvokia – R. Pakso teisių atstatymui nereikia jokių Konstitucinių pataisų

 

 

Paskelbta: 2018-07-23 16:04 Autorius: ekspertai.eu
Teisėja iš JAV prof. Sarah Cleveland
 
 


Teisėja iš JAV prof. Sarah Cleveland

Tarptautiniai teismai Lietuvai yra nurodę, kad nušalintam prezidentui Rolandui Paksui privalo būti atstatytos visos jo politinės teisės atgaliniu būdu nuo pat nušalinimo dienos 2004 metais.

Lietuva, daugiau negu ketveri metai nevykdo tokio Jungtinių tautų žmogaus teisių komiteto (JTŽTK) sprendimo.

Maža to, Lietuvos vyriausybės atstovė Karolina Bubnytė ne kartą viešai yra pasakiusi, kad JTŽTT sprendimų vykdyti nereikia, tai tik rekomendacijos.

Liepos 9 – 11 d. Jungtinės Tautos svarstė žmogaus teisių situaciją per pastaruosius 5-erius metus ir tokia Lietuvos pozicija stipriai nustebino JTŽTK teisėjus, kai jie tokią naujieną apie Lietuvos Vyriausybės atstovės K. Bubnytės sapaliones sužinojo iš advokato, profesoriaus Stanislovo Tomo (apie tai valstybinė-komercinė Lietuvos žiniasklaida, savaime suprantama, nieko neskelbia).

Teisėja iš JAV prof. Sarah Cleveland labai stebėjosi Lietuvos valdžios atstovų poziciją, kurie nesupranta, kad pats Konstitucinis Seimas priėmęs sprendimą dėl R. Pakso nušalinimo turi persvarstyti savo sprendimą. Apie tai ne kartą Lietuvos valdžios atstovams pabrėžė ir ekspertai.eu laidoje „Aktualus skambutis“ dalyvavęs S. Tomas ir jos vedėjas Audrius Nakas („Visiška Lietuvos pedomafijos nesėkmė Jungtinėse Tautose“).

Taigi R. Pakso teisių atstatymui nereikia jokių Konstitucinių pataisų Seime, apie ką jau ne vienerius metus svaičioja įvairūs Lietuvos valdžios atstovai.

Pats Konstitucinis teismas, be jokio Seimo pagalbos ir niekieno raginimų, o tik remdamasis JTŽTK sprendimu, jau seniai privalėjo kuo skubiau persvarstyti savo nutartį apie „kūrių konstitucines dvasias“ ir nedelsiant atstatyti politines teises R. Paksui.

Liepos 22 d. dienos propagandinės valstybinio-komercinio tranliuotojo laidoje „Savaitė“ (visą linksmų plaučių laidą žiūrėkite čia), laidos vedėja ir jos svečias –  politikos mokslininkė – taip pat labai aiškiai pademonstravo, kad taip vadinami Lietuvos žurnalistai neseka tarptautinių teismų sprendimų ir vėl bukai kartojo apie kažkokias konstitucines pataisas, kurias neva turi priimti Seimas, jei norima atstatyti R. Pakso teises.

Šia tema ir vėl ekspertai.eu liepos 23 d. laidoje „Aktualus skambutis“pakalbėta su S. Tomu, kuris, be viso kito, priminė ir labai įdomią detalę apie Lietuvos konstitucinio teismo pirmininką.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=319&v=QhgzAeJTOsU

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));