skip to Main Content

NAVIKO (AUGLIO) ĮVEIKIMAS

 

Noriu pasidalinti asmenine patirtimi, kaip įveikiau savo naviką (auglį).

Vaikystėje esu du kartus susimušęs galvą, kai kartą dviračiu apvirtęs trumpam netekau sąmonės po dešiniojo smilkinio sutrenkimo. 

Tiems žmonėms kurie anksčiau yra turėję galvos sumušimų, įvairių galvos traumų, tai ši priežastis žmonėms sukelia nepiktybinį arba piktybinį naviką (auglį) galvoje, kadangi po galvos traumų yra pažeidžiamos ir nutraukiamos kraujagyslės galvoje, todėl iš jų kraujas periodiškai išsilieja į smegenis, kur jis krešėja, taip vystosi navikas.

Kad savo galvoje turiu naviką, tai tą patvirtina periodiškai skaudanti galva sumušimo vietoje, o taip pat tą patvirtina ir mano kraujo tyrimas, kai yra nustatytas TPS – navikų polipeptido specifinis antigenas 42 U/L, nors jis yra normos ribose, kurios yra nuo 0 iki 80 U/L, tačiau vis tiek trukdo pilnavertiškai gyventi dėl ateities nežinios vis mąstant, ar sutrenkimų vietose po tam tikro laiko išsivystys piktybinis navikas.

Neužtenka vien žinoti naviko susidarymo priežasties, dar reikia žinoti kaip galima jį įveikti be vaistų ir operacijų valgant tam tikrą maistą:

1. Kietai virtas arba kietai keptas vištos kiaušinis yra ne tik žmogaus kraujagyslių valiklis ir taip stabilizuoja kraujo spaudimą (nėra insulto ar infarkto grėsmės), kai vištos kiaušinyje esantys maisto mineralai taip pat iš galvos visų ertmių išvalo kraujo krešulius, kurie yra pašalinami pro nosį. Todėl anksčiau periodiškai į nosinę man patekdavo tam tikras kiekis kraujo ir kraujo krešulių, kai nesuprasdavau to priežasties, o gydytojai diagnozavo sinusitą ir jį operavo, pro nosį su vandeniu iššvirkšdami kraujo krešulius, susidariusius galvos sumušimo vietose, kas buvo matyti mano galvos rentgeno nuotraukoje.  

2. Minkštai virtas arba minkštai keptas vištos kiaušinis, jo skystas ir lipnus trynys kraujagyslėms yra statybinė medžiaga – glaistas, kuris galvoje ir visame kūne užaklina, užlipdo įvairių traumų metu pažeistas ir nutrauktas kraujagysles, neleisdamas kraujui patekti į kūną ir jį teršti, taip neleidžia sudaryti navikams ir sukelti kitų kraujo infekcinių ligų.

  Tuo atveju, jeigu žmonės valgo tik kietai virtus arba kietai keptus vištos kiaušinius, tai tada pro galvoje po traumų pažeistas atviras kraujagysles kraujas patenka į galvą ir taip jis išteka iš nosies be jokios priežasties. Taip yra todėl, kad kietai virto vištos kiaušinio mineralai praplečia kraujagysles, nes jas valo ir tada, nesant organizme minkštai virto arba minkštai kepto vištos kiaušinio trynio mineralų, pažeistos kraujagyslės pastoviai tampa atviros, pro kurias ir išbėga kraujas. Šiais atvejais sutrenktos galvos vietos skauda, nes praplėstos galvos kraujagyslės jautriai reaguoja į įvairias elektromagnetines bangas, pvz., į televizoriaus, radijo, mikrobanginės krosnelės, mobilaus interneto ar mobilaus telefono veikimą.

Toks gydymosi būdas padeda ir tiems žmonėms, kurių kraujagyslės po įvairių traumų yra pažeistos ne tik galvoje, bet ir visame kūne, taip dėl atvirų kraujagyslių išvengiant įvairių kraujo infekcinių ligų.   

Faktai yra tokie, kad Nacionalinio vėžio instituto duomenimis nuo 1978 m. iki 2012 m. Lietuvoje buvo užregistruota viso 430 999 piktybinių navikų atvejų žmonėms.

 

Tomas Gulbinas

2016-02-14 

Mažeikiai

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));