skip to Main Content
NARKOMAFIJOS RĖMĖJŲ SEIME SĄRAŠAS
NARKOMAFIJOS RĖMĖJŲ SEIME SĄRAŠAS
Dalinkitės, įsidėmėkite narkomafijos rėmėjų pavardes, įspėkite gyvenančius juos išrinkusiose apygardose!
Šiuo metu, kai už kaukės neužsidėjimą gali nesunkiai gauti 500 eurų baudą (o kartais ir 1500 eurų), kai uždrausta net išvykti iš savo savivaldybės, ir už tai taip pat gali gauti žvėrišką baudą, trijų liberalių partijų dominuojamas Seimas skuba stumti įstatymus, kurie KRIMINALINĮ NUSIKALTIMĄ – nedidelio kiekio narkotikų laikymą ir gaminimą – padarys lengvu administraciniu nusižengimu, už kurį galima skirti tik ĮSPĖJIMĄ ar, blogiausiu atveju, baudą nuo 20 iki 100 eurų – nuo 5 iki 25 kartų mažesnę, nei už kaukės nenešiojimą (arba, žinoma, jokios baudos). Šiems pakeitimams priėmimo stadijoje gruodžio 22 d. jau pritarė Seimas 57 balsais. Patį projektą pasirašė 39 Seimo nariai, iš kurių 2 savo parašus atšaukė, o 4 nedalyvavo minėtame Seimo posėdyje. Taigi, narkomafijos laukiamus projektus parašu arba balsavimu iki šiol palaikė 61 Seimo narys, įskaitant visų trijų valdančių partijų ir LSDP lyderius. Žemiau pateikiamas jų sąrašas.
1. Iš Baudžiamojo kodekso 259 straipsnio IŠBRAUKIAMA antroji dalis, kurioje pasakyta:
„Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.“
2. Administracinių nusižengimų kodekso 71 straipsnis pakeičiamas taip, kad jame atsiranda tokios nuostatos:
„71 straipsnis. Nedidelio kiekio narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų disponavimas be tikslo jas platinti
1. Nedidelio kiekio narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų gaminimas, perdirbimas, įgijimas, laikymas, gabenimas ir siuntimasis be tikslo jas parduoti ar kitaip platinti,
užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto eurų.
2. Šio straipsnio 1 dalyje numatytas administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai,
užtraukia baudą nuo vieno šimto iki dviejų šimtų eurų.“
PASIRAŠĘ NARKOMAFIJAI NAUDINGUS ĮSTATYMŲ PROJEKTUS (ir balsavę už juos Seime, jei nenurodyta kitaip):
1. Morgana Danielė, LP, Išrinkta: Pagal sąrašą
2. Kazys Starkevičius, TS-LKD, Išrinktas: Petrašiūnų–Gričiupio (Nr. 17) apygardoje
3. Gabrielius Landsbergis, TS-LKD, Išrinktas: Centro–Žaliakalnio (Nr. 20) apygardoje
4. Aušrinė Armonaitė, LP, Išrinkta: Pasaulio lietuvių (Nr. 71) apygardoje
5. Viktorija Čimilytė-Nielsen, LRLS, Išrinkta: Senamiesčio–Žvėryno (Nr. 1) apygardoje
6. Ingrida Šimonytė, TS-LKD, Išrinkta: Antakalnio (Nr. 3) apygardoje
7. Stasys Šedbaras, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
8. Tomas Vytautas Raskevičius, LP, Išrinktas: Pagal sąrašą
9. Silva Lengvinienė, LP, Išrinkta: Kaišiadorių–Elektrėnų (Nr. 59) apygardoje
10. Ieva Pakarklytė, LP, Išrinkta: Pagal sąrašą
11. Marius Matijošaitis, LP, Išrinktas: Savanorių (Nr. 16) apygardoje
12. Vytautas Mitalas, LP, Išrinktas: Pagal sąrašą
13. Simonas Gentvilas, LRLS, Išrinktas: Pajūrio (Nr. 22) apygardoje
14. Virgilijus Alekna, LRLS, Išrinktas: Pagal sąrašą
15. Andrius Bagdonas, LRLS, Išrinktas: Pagal sąrašą
16. Evelina Dobrovolska, LP, Išrinkta: Pagal sąrašą
17. Artūras Žukauskas, LP, Išrinktas: Pagal sąrašą
18. Kasparas Adomaitis, LP, Išrinktas: Pagal sąrašą
19. Paulė Kuzmickienė, TS-LKD, Išrinkta: Žirmūnų (Nr. 4) apygardoje
20. Žygimantas Pavilionis, TS-LKD, Išrinktas: Naujamiesčio–Naujininkų (Nr. 2) apygardoje
21. Dovilė Šakalienė, LSDP, Išrinkta: Pagal sąrašą
22. Gintautas Paluckas, LSDP, Išrinktas: Pagal sąrašą
23. Linas Jonauskas, LSDP, Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
24. Domas Griškevičius, Išsikėlė pats (Mišri grupė), Išrinktas: Saulės (Nr. 26) apygardoje
25. Tomas Bičiūnas, LSDP, Išrinktas: Kėdainių (Nr. 43) apygardoje
26. Dalia Asanavičiūtė, TS-LKD, Išrinkta: Pagal sąrašą
27. Jurgitas Sejonienė, TS-LKD, Išrinkta: Pagal sąrašą
28. Audrius Petrošius, TS-LKD, Išrinktas: Baltijos (Nr. 24) apygardoje
29. Arūnas Valinskas, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
30. Eugenijus Gentvilas, LRLS, Išrinktas: Pagal sąrašą
31. Kęstutis Glaveckas, iškeltas LRLS (Mišri grupė), Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
32. Jonas Gudauskas, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
33. Matas Maldeikis, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
34. Kristijonas Bartoševičius, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
35. Vytautas Kernagis, TS-LKD, Išrinktas: Pašilaičių (Nr. 13) apygardoje
36. Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė, TS-LKD, Išrinkta: Pilaitės–Karoliniškių (Nr. 8 ) apygardoje
37. Justas Džiugelis, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
PLALAIKĘ ĮSTATYMŲ PROJEKTUS SEIME (pateikimo stadija):
38. Laima Liucija Andrikienė, TS-LKD, Išrinkta: Pagal sąrašą
39. Arvydas Anušauskas, TS-LKD, Išrinktas: Kalniečių (Nr. 15) apygardoje
40. Sergejus Jovaiša, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
41. Vidmantas Kanopa, LSDP, Išrinktas: Sėlos rytinė (Nr. 50) apygardoje
42. Andrius Kupčinskas, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
43. Arminas Lydeka, LRLS, Išrinktas: Pagal sąrašą
44. Mindaugas Lingė, TS-LKD, Išrinktas: Šeškinės–Šnipiškių (Nr. 6) apygardoje
45. Raimundas Lopata, LRLS, Išrinktas: Pagal sąrašą
46. Mykolas Majauskas, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
47. Kęstutis Masiulis, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
48. Bronislovas Matelis, TS-LKD, Išrinktas: Nevėžio (Nr. 28) apygardoje
49. Antanas Matulas, TS-LKD, Išrinktas: Žiemgalos rytinė (Nr. 47) apygardoje
50. Andrius Navickas, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
51. Monika Navickienė, TS-LKD, Išrinkta: Naujosios Vilnios (Nr. 10) apygardoje
52. Monika Ošmianskienė, LP, Išrinkta: Pagal sąrašą
53. Liuda Pociūnienė, TS-LKD, Išrinkta: Pagal sąrašą
54. Viktoras Pranckietis, LRLS, Išrinktas: Raudondvario (Nr. 65) apygardoje
55. Eugenijus Sabutis, LSDP, Išrinktas: Jonavos (Nr. 60) apygardoje
56. Gintarė Skaistė, TS-LKD, Išrinkta: Panemunės (Nr. 18) apygardoje
57. Algis Strelčiūnas, TS-LKD, Išrinktas: Lazdynų (Nr. 9) apygardoje
58. Jurgita Šiugždinienė, TS-LKD, Išrinkta: Šilainių (Nr. 14) apygardoje
59. Vilija Targamadzė, LSDP, Išrinkta: Pagal sąrašą
60. Romualdas Vaitkus, LRLS, Išrinktas: Tauragės (Nr. 34) apygardoje
61. Emanuelis Zingeris, TS-LKD, Išrinktas: Pagal sąrašą
Pasirašę įstatymų projektus, bet atšaukę savo parašus:
Antanas Guoga (atsiėmė parašą 2020-12-22), DP, Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
Vytautas Gapšys (atsiėmė parašą 2020-12-22), DP, Išrinktas: Pagal sąrašą // Balsavime nedalyvavo
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));