skip to Main Content

Naglis Puteikis  mano, kad 400 tūkst. interneto unikalių vartotojų turintis „Laisvas laikraštis“ yra mažo tiražo, o jo redaktorius Aurimas Drižius nemoka šifruoti interviu“

Šiandien Seimas turėjo balsuoti dėl teisinės neliečiamybės atėmimo iš Seimo nario Naglio Puteikio, tačiau pastarasis kalbėdamas iš Seimo tribūnos, vėl privirė košės, užuot atsiprašęs Kristinos Sulikienės, kurios tėvą pavadino „apsišvietusiu KGB-istu“. Kaip žinia, duodamas interviu LL dar prieš penkerius metus, N.Puteikis pasakė tokią frazę, o vėliau bandė jos išsiginti. Kai K.Sulikienė kreipėsi į prokuratūrą dėl tėvo šmeižto, LL redakcija pateikė minėtą garso įrašą. Tada prokuratūra nutarė kreiptis į Seimą dėl N.Puteikio teisinės neliečiamybės atėmimo. 

{youtube}jY9S8RFSPWk{/youtube}

„Mažo tiražo laikraščiai, kaip „Laisvas laikraštis“ ar „Karštas komentaras“ – jie turi teisę gyvuoti, mano kolegos įtikinėjo, kad geriau neduoti interviu tokiems laikraščiams, tačiau aš visada laikiausi tradicijos ir įpročio duoti tokį interviu tokiems laikraščiams ir apskritai visiems žurnalistams ir apskritai visiems žmonėms atsakyti į visus klausimus, Seimo posėdyje dėstė N.Puteikis, – kaip tame straipsnyje atsirado fraze, kuria aš kaltinu žmogų ir vadinu jį „apsišvietusiu kgb-istu“, aš tikrai nesuprantu. Aš to žmogaus nepažįstu, jis yra kaunietis, Kauno  muzikinių instrumentų muziejaus buvęs vadovas. Straipsnis buvo ne apie tai, o apie visiškai kitus dalykus. Iš kur ta pastraipa atsirado, aš tikrai nežinau. Mano versija yra, kad suklydo redaktorius Aurimas Drižius. Kaip minėjau, mažo tiražo ir mažo biudžeto laikraščiai neturi pajėgų šifruoti interviu. Yra tame laikraštyje ir tokių atveju, kad, pvz., į mano lūpas buvo įdėta tokia frazė, kad ir gerai, kad Stalinas šaudė biurokratus. Turint omenyje, kad mano tėvas atpylė aštuonis metus Stalino lageryje, kad Stalino karikatūra 1946 m. iškabino Pasvalyje, agituodamas neiti į okupacinius rinkimus – tai sutikite, aš tikrai tokių frazių negaliu vartoti. Tai pasikartosiu – aš tikrai tos frazės nesakiau ir todėl ta frazė yra cituojama viešojoje erdvėje, ir todėl gali susidaryti įspūdis, kad aš esu kažkoks blogietis“. 

 

A.Maldeikienė mano, kad A.Drižius gali rašyti tai, ką sugalvoja – tai matyt komplimentas

Seimo narė Aušra Maldeikienė taip pat Seimo posėdyje gyrė „Laisvą laikraštį“: „Noriu priminti, apie kokį leidinį kalbama. Ponas Drižius yra visiškai atsakingai galiu pasakyti – turiu tiesiog tvirtinimų – ką sugalvoja, tą gali ir surašyti savo leidinyje. Visai ramiai priimsiu jo kreipimąsi ir į teismą ir galėsiu parodyti, kad kuria. Yra žurnalistai ir yra žurnalistai“. 

 

Kaip žinia, „Laisvas laikraštis“ yra leidžiamas daugiau nei 8 tūkst. egz. tiražu, o portalas ww.laisvaslaikrastis.lt (google analytics duomenimis) turi daugiau nei 400 tūkst. unikalių vartotojų

 

 

Greitai pateiksime minėto N.Puteikio interviu garso įrašą

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));