skip to Main Content

N e m a t o m a s    f r o n t a s

Zenonas Volkovas

       Nematomu „frontu“ Klaipėdiškis  parapsichologas Antanas Misevičius sakosi išgydęs ne vieną ligonį. 

        Kaip pavyzdžiui, ligoninėje buvo daroma sūnui labai nežymi operacija, po kurios už poros valandų būtų galėjęs važiuoti namo.  Deja A.Misevičius būdamas namuose pajuto,  sūnaus mirtį. Pasak parapsichologo, jis pradėjo energetiškai harmonizuotis ir mintimis siūsti savo galias. Sūnus atsigavo, tik po to dar savaitę ligoninėje buvo atstatoma sūnaus atmintis. Apie sūnaus klinikinę mirtį,  patvirtino netgi chirurgijos skyriaus vedėjas, gydytojas Sigitas Kaselis.

       Kartą parapsichologas A.Misevičius pastebėjo kaimynę Janiną gulinčią, savo kieme, prie baseino. Po pusvalandžio atkreipė dėmesį, kad kaimynė tebeguli toje pačioje pozoje. Nuėjęs pastebėjo, kad rankose kaimynė laiko elektros laidą, kuriuo buvo pasiruošusi pajungti vandens siurblį. Parapsichologas atjungęs elektrą, energetiškai mintimis pradėjo ją gaivinti. Jai atsigavus, su greitąja med. pagalba buvo išvežta į ligoninę. 

      Parapsichologas Antanas Misevičius sužinojo, kad žmona ruošiama operacijai, nes gydytojai padarę magnetinį rezonansą, storžarnėje rado 4 stadijos išbujojusį naviką (auglį).  Pajungęs savo galias, per 5 paras ją pagydė, nes gydytojai padarę operaciją berado susitraukusį naviką. Žaizdos neregėtai greitai užgijo. Ligoninėje tai pripažino ir chirurgijos skyriaus vedėjas  Sigitas Kaselis. Šią žinią perdavė Lietuvos vyriausiajam onkologui Alvydui Česui. Kuris netgi buvo susitikęs su parapsichologu A.Misevičiumi. Pastarajam paaiškino, kad gydo „nematomu frontu“. Tuom neprasidėjęs bendradarbiavimas ir baigėsi.

       Kartą parapsichologas pabandė išgydyti moteriškei gimdos kaklelyje užaugusį naviką. Gydė taip pat savo „nematomu frontu“. Nuėjus moteriškei pas gydytojus, pastarieji pasiteiravo, kas gi išoperavo ir taip gražiai susiuvo, kad beveik nesimato randų.

       Uošviui ant žando atsirado odos derinys. Onkologai nustatė vėžį. Parapsichologas telepatiškai jį nusivežė į Panevėžį pas parapsichologę Danutę Paraščienę. Pastaroji paaiškino, kad Antanas Misevičius turi galių ir tegul gydo pats. Grįžęs, iš savo darže auginamų augalų šaknų  padarė anpilą-mikstūrą.  Energetinio pakrovimo metu stiklainyje ruošiamas anpilas pradeda netgi burbuliuoti. Su šiuo anpilu – mikstūra uošviui  ir išgydė odos vėžį.

       Parapsichologas Antanas Misevičius savęs nesureikšmina, tik jo noras yra pabendradarbiauti su medikais, kad ir jie dar kartą įsitikintų jo galiomis. Jam galima paskambiti tel. 8 605 94852.   

       Parapsichologija – pseudo mokslas, tiriantis vadinamuosius paranormalius psichologijos fenomenus: teletapija (minčių skaitymas), telekinezė (daigtų judinimas ir keitimas minties galia), prokopija (ateities įvykių matymas),  ir bekontaktinį gydymą (mintimis, kartais rankomis, neliečiant paciento).  Lietuvoje parapsichologija nėra oficialiai pripažįstamų mokslų sąraše.

       Parapsichologijos sričiai nepriskiriami vaiduokliai, spiritizmas, astrologija, ateiviai ir skraidančios lėkštės.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));