skip to Main Content

Moliuskai

Tai mūsų tautiečiai, renkantys etatinius seimo narius.

Kai kurie jų (seimiečių) nuo neatmenamų laikų. Kiek už ką bebalsuotum tie patys moliuskai seime, nors atrodo už juos nekas nebalsuoja.

O kiek jie pridarė šaliai žalos bedirbdami seimo nariais, ministeriais. Kas gali suskaičiuot. Sako ne Lansbergis kolūkius, fabrikus sugriovė, ar svarbu ,kuris katinas pelę gaudė – ji sugauta arba ne.

Jei sukūrė savo sėbrams komunistams rojų, pasisavinant ne tik kolūkius, fabrikus, viešbučius, oro uostus,  jūros laivybos įmones, girdymo fabrikus- tai kas kaltas. Prezidentas ar jo pareigas einantis. Ir seimas koks bebūtų atkūriamasis ar griaunamasis. Padaręs rašybos klaidą, kartais daraisi įtartinai neraštingu, bet sąmoningai sugriauti, kad sustiprėtų griovėjai, buvę įvairaus rango konjunktūrininkai,o ne nepriklausomybės kūrėjai, kas gali-nemylintis  Valstybės ir jos patriotų. Nenorintis ,kad suklestėtų šalis ,jos šviesuomenė pasakytų –va tokios Lietuvos norėjo mūsų tėvai, kad  pokario  kova nebuvo veltui.

Ne –į viršų iškeltas mėšlas nusmirdo per pasaulį. Raudonieji ar baltieji komunistai net nesimokino pataikūno kalbos-tik prisitaikė, o kalbėjo vertėjai. Kitą mėšlą pakėlė visuomenėje, kad apačioj niekas neburzdėtų-paleido visų lygių vagis ir gausiai besidauginančius jų hibridus –soc. remtinais padarė, kad nedirbdami-terorizuotų dirbančius ir mokančius ne tik oligarchams pinigus už šilumą, modifikuotą maistą.

Net savo gelmes žemės pardavė, ir norėjo užnuodyti vandenį .Tai kas jie teroristai, naikintojai. Uždraudė žodžio ,informacijos laisvę-pajungė visas struktūras turėjusias tarnauti šviesuomenei-sau savo poreikiams tenkinti. Prašau užsakomas ruporas, medalis, nuosprendis-valdžiai nemokamai-žmogui nė už ką.

Pagal save nuo tinginiavimo ir vangaus mąstymo-užaugino kupras ir žmonėms juos renkančias, kurių tikrai nėra tiek…kiek valdžiažmogių.

Bet žiūrėk ir vėl griovėjas ar prisitaikėlis moliuskas seime. Yra vienas kitas ir žaidžiantis  va bank, bet nesuprantantis apie seimo padermę žmogui ir tautai.

Jie esant reikalui –sumeta skudurus ,kaip sugyventiniai kokiam korupciniam įstatymui priimti  arba pasidalinant postus  .Žiūrėk  vieni kitus padergė tik prieš rinkimus, o po rinkimų-„ir miega kartu“.

Tai kas gali keistis Valstybėje į gerąją pusę, jei  valdžioje išvirkštiniai. Anot rašytojo. Viskas atvirkščia nei normaliai būtų.

Ir tai normalu -gera pasidarė tautai dėti į kojas arba būti moliuskais, koks skirtumas ten ar čia. Ten gali neužtekt konteinerių ar šiukšlių, nes yra daugiau tvarkos.

Pas mus  veikia betvarkės gamintojų ūkis, kur išvirkštiniai-uždėję mažas nematomas kilpeles ant kaklų valdo. Jiems jau atrodo ,kad visi priprato ir labai džiaugiasi  būdami patys moliuskais-renka išvirkštinius.

J.B.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));