skip to Main Content

TRAGEDIJA: PO SESTADIENIO DIENOS PALANGA NUSIAUBTA NEATPAŽYSTAMAI!

Palangos pajūrį atostogoms pasirinkę poilsiautojai dievagojasi tai darantys paskutinį kartą, kadangi daugiau nenori pamatyti vandenyje aplink juos plaukiojančių išmatų.

Palangos poilsiautojai dideliame šoke: maudytis tenka tarp plaukiojančių išmatų, daugelis basom kojom įlipa į išmatas net smėlyje. Palangos miesto valdžios atsiųstame pranešime  kaip sakoma, kad poilsiautojų skundai neturi pagrindo – maudytis jūroje yra saugu.

 

Dėl išmatų pliaže miesto vadovai labai nustebo, mat ten teritoriją valanti komanda niekados nėra nuvylusi. „Na, buvo sunki savaitė, gal ir nesurinko išmatų, bet dabar tikrai nuvalyta. O kad pliažą  dergia išmatomis girti žmonės, tai pasitaiko kiekvieną dieną, tačiau dažniausiai tai būdavo kopose. Tačiau laikai keičiasi ir žmonės išdrąsėję, dabar tuštinasi tiesiog pleže ir dažniausiai dienos metu – tiesiai vandenyje.

ismatos-juroje-65471302

Išmatos plaukiojo visą ilgąjį Joninių savaitgalį . Pasibjaurėjome jūra jau pačią pirmą dieną, kai po pietų pamatėme su šeima jūroje plaukiojančias išmatas. Atrodo tai, kad kažkur išleido kanalizaciją, nes ėjo ruožais ir labai daug. Joninių savaitgalio sekmadienį dar kartą nuvažiavome vieną dieną praleisti prie jūros į Palangą . Tikėjomės, kad situacija bus pasitaisiusi. Deja, teko labai nusivilti…

 

ismatos-juroje-65489416-1

Diena veltui, jau geriau būtume važiavę atgal i Vilnių. Maudytis bjauru, kai aplink plaukioja išmatos, tuo labiau jų labai daug buvo pačiame pleže ant smėlio. Atrodo kaip lauko tualetas. Net neaišku, ką kaltinti – ar poilsiautojus, ar vietinius. Palanga gauna tokius pinigus, bet nesugeba pasirūpinti savo pajūriu. Jau seniai į pačią Palangą nevažiuojame, nes ir anksčiau buvo panašių atvejų, tiesiog manėme, kad situacija gal jau pasitaisė. Tai paskutinis kartas, kai čia buvome. Vėl daugiau į Palangos pusę nebekelsime kojų. Septintus metus vykstame į Nidą, ir tokio dalyko nėra buvę nė karto“, – piktinosi poilsiautojas iš Vilniaus.

????????????????????????????????????

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));