skip to Main Content

Masiulio ir Kėvišo bylose STT pralaimėjo. Prokuratūra pralaimėjo. Teismai ? O čia tik formalumas. Nepergyvenkit !

Simonas Kroydonas

Laimėjo tik vienas žmogus .Justinas Laucius .Už Masiulio ir Kėvišo teisinę reabilitaciją jam buvo pažadėtas Generalinio Prokuroro Postas .Avansu už Masiulį ,gavo Vilniaus Apygardos Prokuratūro šefo pareigas .Tai praktiškai yra viršūnė.Prisiminkime kaip reikalai susiklostė tam pačiam Artūrui Paulauskui ?

Nė vienas generalinis prokuroras Lietuvoje nėra pabaigęs savo kadencijos. Du pastarieji atsistatydino savo noru, sulaukę griežtos valstybės vadovų kritikos .Pašilis tik instrumentas .Po to kai bus iškviestas į Europarlamentą dėl Pakso apkaltos jau kitą savaitę lėks Pašilio galva.

Su Masiulio byla viskas aišku .Konservatoriai pamatė ,kad Masiulis gali tapti Premjeru ir dėjo Liberalus į vietą .Aišku po to sekė tyla .Bylą numarino .Praėjo lygiai metai,Masiulis pasakė ,kad STT atliko kratą jo namuose ,nors teismo protokole buvo kitas adresas ,kita gimimo data ,jokio Teismo leidimo .Bet kuris teismas pripažins neteisėtus STT ir Prokuratūros veiksmus ,nes krata tai nelegali ! Be teismo leidimo,reiškia negaliojanti .Tuomet byla uždaroma

Pvz Simonas Kroydonas sulaukia svečių iš teisėsaugos .STT nori paimti Simono kompą ,padaryti kratą ,bet Simonas pasižiūri į teismo kratos orderį jame kitas adresas ,kita gimimo data dar kiti protokoliniai pažeidimai ir Simonas pasako,jokios kratos jūs pas mane nedarysite .Bet STT susiskambina su kuo reikia,ir tada pasako .Arba tu mus įsileidi gražiuoju arba mes įsilaušime jėga,o už pasipriešinimą policijos pareigūnams dar būsi nubaustas ir administracine nuobauda .

O gal nebuvo jau visai taip ?Gal po Masiulio suėmimo paaiškėjo kiti faktai ir ta pati prokuratūra suderino su jo advokatais ,kad tarkim mūsiškiai padarė pažeidimą ,krata atlikta neteisėtai,mes klaidą pripažystam ,bet kaip paaiškinti visuomenei,kad buvo surasta 250 000 eurų grynais ,nors buvo tikimasi surasti 115 000.

Kad be Masiulio Gentvilas nebūtų tapęs Klaipėdos uosto vadovu ,Steponavičius nebūtų Švietimo ir Mokslo ministru ,Zuokas nebūtų prastūmęs Rubikono projektų ,Šimašius Vilniaus miesto meru ,Grubliauskas Klaipėdos miesto meru tai yra faktas .

Masiulis ėmė labai nedidelius kyšius,ir leisdavo kartais ,net nesumokėti tiek kiek buvo sutarta ,pagreitindavo sprendimus ,leido veikti stambiajam kapitalui ir buvo aiškus pretendentas užimti Premjero Postą .Iš esmės tai buvo grėsmė Lanzbergiui ,nes jeigu Lanzbergis nebūtų savo anūko stūmęs link premjero posto konservatorių egzistavimui būtų išlikęs pavojus .Reikia suvokt ir tokius primityvius faktus,kad Valstiečiai yra Ramūno partija ,Darbiečiai Viktoro partija ,Tvarka ir Teisingumas Pakso partija ,taip Konservatoriai yra Vytauto Lanzbergio partija .

Kodėl Masiulis interviu davė išimtinai Lietuvos Rytui,o Delfi apie tai neužsiminė nė žodžio irgi didelė mįslė.Kadangi aš pats du metus rašiau Lietuvos Ryte ,ir buvo tikrai smagus laikotarpis,iki kol redakcija pradėjo sulaukti skambučių iš apygardos teismų ,prokuratūrų ir kitų pakankamai įtakingų kontorų uždaryti mano straipsnius ir grąsinti teisine atsakomybe ,buvo natūralu ,kad Lietuvos Rytas turėjo tik vieną pasirinkimą .Jie tiesiog nebegalėjo spausdinti to turinio kurį rašau čia nes tai ir pavardės,ir informacijos-bombos,dalis tų herojų ir reklamos užsakovai ,todėl mane kiek nustebino ,kad Masiulis pasirinko Lietuvos rytą o ne Delfi .

Masiulio atsivėrimas siunčia signalą .Liberalai stoja į priešingą Konservatoriams pusę.Jei Skvernelis netikėtai pasitrauks,Liberalai gali stoti ne tik,kad į Valstiečių pusę ,bet su Valstiečiais gali padaryti ilgalaikę valdančiąją koaliciją .Aš jums dabar pasakysiu kokie motyvai juos gali priversti tai padaryti .

Liberalai valdo du pagrindinius Lietuvos miestus .Vilnių ir Klaipėdą .Visą likusią Lietuvos dalį ir jos merus valdo Valstiečiai .Kaunas su meru Matijošaičiu taip pat Valstiečių žmogus.Aišku yra Lietuvoje kažkiek ir Socialdemokratų merų ,bet jie ir taip yra valdančiojoje koalicijoje.Socialdemokratų būsimasis lyderis Gintautas Paluckas šiuo metu yra JAV ,ir iš ten parveš amerikietišką saulę .Kaip Paleckis parvežė saulę ir Maskvos ,taip Paluckas saulę parveš iš JAV .

Paluckas yra provakarietiškas ,proamerikietiškas politikas ir jeigu jam pavyks visiškai išmest iš partijos tokius tranus kaip Skardžius ,Butkevičius ir kitus senius socialdemokratai taps visai normalia partija .Bet ji bus tik Tvarkiečių apimties mažytė partija ,kuri ,bet kokiu atveju bus suvirškinta Valstiečių ir Žaliųjų susivienijimo.

Jeigu Seime nebūtų Maldeikienės ,ir Skvernelis įstumtų Karbauskiui ragą ,Skvernelio vietą Valstiečių partijoje užimtų Paluckas .Karbauskis meistriškai prijungtų Socdemus prie Valstiečių ir tos partijos lyderiu padarytų Palucką .Kas liečia konservatorius ,tai ten labai stiprus krikdemiškas flangas ir Saudargas Paulius mielai atsiskirtų nuo Lanzbergiuko būrelio ,bet niekas Pauliui to padaryti neleis.Jei tik Paulius bandytų krikdemus atskirti,jis būtų iškart atiduotas į Delfi nasrus ,bet Pauliaus dažnas dalyvavimas Janutienės laidose tarsi parodo ,kad Lietuvos Rytas jį gins.Taip ir atsitiks .Janutienė Paulių gins,o šiaip vieno nesuprantu tai Lietuvos Ryto ir Delfi suvienodėjimo .Toks įspūdis ,kad šie du portalai turi vieną savininką.

Viskas taip ir atsitiktų ,bet Seime yra Maldeikienė ir Naglis Puteikis .Puteikis aišku negali labai reikštis ,nes po pralaimėtų Seimo rinkimų Antikorupcininkai turi labai daug skolų ,kurias reikia grąžinti.Taip pat krito mano pasitikėjimas Kristupu Krivicku ,nes jis labai jau aktyviai bruka tą savo šeimą į TV ekranus.Įsivėlė į konfliktą su SELU ,į konfliktą su Justinu Jankevičium ,Enriku Daktaru dar su keliais veikėjais.Kam jam tai ? Jis jug ne Grigaitis ,ar Paksaitė ,kam jis tą savo šeimą nuolat kiša į ekranus.Aš suprantu ,reitingai,bandymas juos didint ,nes gal pavyks užimti Kildišienė Greta vietą Seime ,bet aš manau ,kad jam to padaryti nepavyks .Tiesiog per daug bereikšmių konfliktų Kristupas turėjo pastaruoju metu.

Jūs man geriau pasakykite .Už ką yra saugojamas Vytautas Lanzbergis.Jis nei Prezidentas ,nei Premjeras,Jis realiai yra niekas ,Ir jo apsauga Lietuvos mokesčių mokėtojams kainuoja 230 000 eurų per metus.Šita suma prilygsta Pagėgių pensininkų mėnesio pensijoms apmokėti.O tai mažas rajoninis miestas.Lanzbergis tai Lanzbergis,bet aš žiūriu ,kad mūsų teisėsaugininkai užsiima saviveikla.

Pvz kai Dekanidzę Rygoje sulaikė ,tai pervežimas iš Rygos iki Lietuvos sienos vyko be jokio orderio.Tiesiog pasitikint karininko garbės žodžiu .Gaidjurgio sulaikymo byloje Simrio restorane Palangoje policininkai jam pakišo peilį,ir pagal tai jį sulaikė .O jei tikėt Masiuliu,kaip buvo atlikta krata jo namuose tai ten iš vis saviveikla .Ar galėjo be teismo sprendimo daryti tokius cirkus Masiulio namuose? Ką į tai Vytautas Sirvydis ?

Pabrėšiu.Skirtingas adresas,skirtinga data ir galybė procesinų pažeidimų.

 

https://www.facebook.com/silvijus.maciulis/posts/1329290940459128

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));