skip to Main Content

„Mantinga“ vadovas tapo tarptautinės kampanijos veidu

Duonos, užkandžių ir šaldytos produkcijos gamintoja „Mantinga“ buvo atrinkta dalyvauti „Enterprise Europe Network” organizuojamoje kampanijoje „EU Open for business“ kaip pažangaus ir greitai besivystančio verslo pavyzdys.

„Mantinga“ vadovas Klemencas Agentas sako, kad būti pastebėtiems šio projekto organizatorių kompanijai pirmiausia reiškia tarptautinį pripažinimą.

 

„Mūsų gaminiai jau ne kartą buvo pripažinti ir išskirti kaip vieni iš geriausių tarptautinėse parodose, tačiau toks pačios įmonės pastebėjimas ir įvertinimas mums yra pirmas. Mes savo regione esam labai dideli, šalyje dideli, pasauliniu mastu – nedideli ir įsikūrę nykštukiniame miestelyje Marijampolėje, tačiau tikrai žinau, kad esame matomi. Mums yra garbė, kad esam išskirti iš kitų, tikrai profesionalių Lietuvos verslo vadovų, kartu tai reiškia, kad „Mantinga“ eina teisingu keliu“, – sakė „Mantinga“ valdybos pirmininkas Klemencas Agentas, tapęs vienu iš tarptautinės kampanijos veidų.

 

„EU Open for business“ yra „Enterprise Europe Network“ ir Europos Komisijos inicijuota kampanija, skirta skatinti vietinės rinkos kompanijas Europos sąjungos šalyse diegti inovacijas ir plėstis tarptautinėse rinkose, padedant surasti partnerius bei teikiant verslo konsultacijas.

 

Pagrindinis kampanijos akcentas – netradicinė atrinktų įmonių vadovų fotosesija, kurios nuotraukos pasieks begalę verslininkų visoje Europos sąjungoje.

 

Taps tarptautinės kampanijos dalimi

 

Pasak „Mantinga“ atstovų, pati įmonė nesiėmė jokių veiksmų, kad jos potencialas būtų pastebėtas – pagal specialius kriterijus ji buvo atrinkta nepriklausomų „Enterprise Europe Network“ ekspertų. „Mantinga“ projektui „EU Open for business“ pasirinkta dėl didelės patirties ir sėkmingo ES lėšų įsisavinimo. Pagrindiniai projekto kriterijai – kompanija turi būti startuotliu arba būti įkurta kaip startuolis, kompanija turi būti pasinaudojusi ES lėšomis plečiant verslą ar ieškant verslo partnerių kitose rinkose, kompanija turi reprezentuoti vieną iš didžiausių šalies verslo sektorių.

 

K. Agentas, kaip ir kiti šio projekto dalyviai – augančių įmonių vadovai, buvo fotografuojamas savo darbo aplinkoje. Fotografijose siekta užfiksuoti kompanijos ir jos vadovų ambicijas versle, pavaizduojant juos tarsi išaugusius jau turimas pozicijas.

 

„Mantingos“ vadovo atvaizdas taps vienu projekto kampanijos plakatų, pateksiančių į žiniasklaidos kanalus internete bei spausdintuose leidiniuose daugelyje Europos sąjungos šalių. Tai projekto dalyviams padės tapti dar labiau pastebimais tarptautinėje rinkoje ir paskatins kitas kompanijas diegti inovacijas bei ieškoti verslo partnerių užsienyje, pasinaudojant ES programomis.  

 

„EU Open for business“ kampanija orientuota į mažas ir vidutines įmones, skirta informuoti pažangius ir didelį potencialą turinčius verslininkus apie esamas verslo plėtros galimybes už savo šalies ribų. Projekto tikslas – suteikti praktinės informacijos, parodyti pridėtinę ES siūlomų priemonių vertę verslo bei darbo rinkos augimui, atkreipti potencialių partnerių ar investuotojų dėmesį į pažangias kompanijas ir padidinti susidomėjimą jomis, pasitelkiant realius žmones ir verslo pavyzdžius.

 

Kampanija vykdoma Slovėnijoje, Lietuvoje, Estijoje, Čekijoje bei Bulgarijoje.

 

Daugiau apie „Mantingą“:

 

„Mantinga“ – tai duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanija, puikiai išmananti gamybos technologijas, nuolatos kurianti naujus produktus ir lanksčiai prisitaikanti prie vartotojo poreikių. Kompanija naudoja pažangiausias maisto ruošimo technologijas, yra sertifikuota, higieniška ir saugi įmonė. „Mantinga“ siūlo platų duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių asortimentą – gamina duoną, duoneles, saldžius pyragėlius ir spurgas, picą ir picos užkandžius, šaldytus ir atvėsintus sumuštinius ir dar daug įvairių gaminių. Tai novatoriška įmonė, einanti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir maisto gamybos tendencijomis ir siekianti būti lyderiu šaldytos duonos ir pyrago gaminių rinkoje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : RASA ALEKSERIŪNAITĖ, INTEGRITY PR

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));