skip to Main Content

Maisto pristatymo startuolis „Wolt“ žengia į Lietuvą

 

Svarbūs faktai:

 

> „Wolt“ mobiliojoje programėlėje ir internetiniame puslapyje žmonės gali lengvai atrasti ir užsisakyti mėgstamą maistą į namus ar kitą konkrečią vietą, atvykti pasiimti patys ar maistu mėgautis restorane.

 

> Prie Wolt jau prisijungė 29 įmonės valdančios 35 gerai žinomus, skirtingų kategorijų, restoranus Vilniuje.

 

> Maistas pristatomas dviračiais, motoroleriais ir automobiliais į daugelį Vilniaus mikrorajonų greičiau nei per 30 minučių. 

 

Sparčiai Europoje auganti Suomijos maisto pristatymo bendrovė „Wolt“ spalio 5 d. oficialiai pradeda veiklą Lietuvoje. Vilnius – pirmoji „Wolt“ stotelė šioje šalyje.

 

Naudojant „Wolt“ programėlę maisto jau galima užsisakyti iš 29 populiariose Vilniaus vietose įsikūrusių restoranų, kurių pasiūla nuolat augs. Užsakymas trunka iki dešimties sekundžių, o programėlės vartotojai gali pasirinkti maistą pristatyti į namus ar kitą konkrečią vietą, atvykti pasiimti patys ar maistu mėgautis restorane.

 

„Vilnius – progresyvių ir tikslo siekiančių žmonių miestas, kuriame labai įvairi ir gausi restoranų pasiūla, todėl manau, kad šis plėtros žingsnis yra perspektyvus ir logiškas“, – sako Liis Ristal, „Wolt“ vadovė Baltijos šalims.

 

„Norime pasiūlyti lengviausią ir greičiausią būdą rasti kokybiško maisto mieste ir naujų galimybių restoranams didinti savo pasiekiamumą bei vartotojų gretas. Net 92 proc. „Wolt“ užsakymų pateikia nauji restoranų klientai“, – teigia L. Ristal.

 

„Wolt“ partneriai kurjeriai maistą pristatys dviračiais, motoroleriais ir automobiliais. Maistą paruošti ir pristatyti vidutiniškai užtrunka 30 minučių. Maistas pristatomas specialiuose šildomuose krepšiuose, kad išlaikytų reikiamą temperatūrą. Pristatymo mokestis prasideda nuo 1,5 EUR.

 

„Apple“ apdovanojimą gavusioje programėlėje vartotojai minučių tikslumu gali žemėlapyje stebėti užsakyto maisto pristatymą iki pat durų.

 

Per mažiau nei dvejus metus „Wolt“ surinko daugiau nei 450 000 vartotojų ir daugiau nei 900 restoranų Suomijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje bei Danijoje. Neseniai komandą subūrusi ir veiklą Lietuvoje pradėjusi įmonė toliau ieško žmonių, padėsiančių plėstis ir augti tarptautiniu mastu.

 

Daugiau apie „Wolt“

 

Per šiuo veiklos metus „Wolt“ pritraukė 15 mln. eurų investicijų. Vieni investuotojų – technologijų pasaulyje gerai žinomi žmonės, kaip „Skype“ įkūrėjas Niklas Zennströmas, kuris eidamas generalinio direktoriaus pareigas „Skype“ paslaugą išplėtė iki 300 mln. vartotojų pasaulyje, Risto Siilasmaa, bendrovės „Nokia“ valdybos narys, bei Ilkka Paananen, valdantis 8 mlrd. eurų vertės žaidimų įmonę „Supercell“.

 

„Negalėjome įsivaizduoti geresnių partnerių, kurie būtų galėję padėti mums šioje kelionėje“, – sako Miki Kuusi, vienas „Wolt“ įkūrėjų ir generalinis direktorius, anksčiau vadovavęs didžiausiai Europoje startuolių konferencijai „Slush“, pritraukiančiai 15 000 dalyvių iš viso pasaulio.

 

„Pastarąjį investavimo etapą vykdė investicinis fondas „EQT Ventures“. Šio fondo įkūrėjas Keesas Koole’as kelionių užsakymų platformos Booking.com pajamas padidino nuo 1 mln. iki 8 mlrd. eurų, taip pat nuo pat įsikūrimo pradžios buvo bendrovės „Uber“ patarėjas plėtros klausimais. Nepaprastai malonu plėtoti veiklą su tokia ekspertų pagalba“, – teigia M. Kuusi.

 

Vienas „Wolt“ įkūrėjų ir generalinis direktorius M. Kuusi pastaruoju metu pateko į verslo leidinio „Forbes“ paskelbtą įtakingiausių iki 30 metų europiečių sąrašą. Elias Pietilä, taip pat vienas „Wolt“ įkūrėjų, buvo pirmasis skandinavas, laimėjęs prestižinį „Apple“ dizaino apdovanojimą.

 

Tarp kitų „Wolt“ investuotojų – rizikos kapitalo fondai „Inventure“ ir „Lifeline Ventures“.

 

ŠIUOS 29 RESTORANUS JAU RASITE „WOLT“ PROGRAMĖLĖJE:

 

 

 

Ramenas ir pagaliukai

 

Drops Bar

 

Balzac

 

No Forks

 

Piano Piano

 

Vathaitau

 

Peri Peri

 

Tortinė

 

Trinity

 

Holy donut

 

Drama burger

 

Jurgis ir drakonas

 

Vapiano

 

Wok to Walk

 

Cafe Montmartre

 

Namai

 

Theobromine chocolatier

 

Pancho

 

Casa de familia

 

Leyla

 

Saigon

 

Delta mityba

 

Beigelistai

 

Element

 

Pizzaland

 

Vegan

 

Rawhouse

 

Gyoza bar

 

Maurizio’s pizzeria

 

Studio 9

 

 

 

 

 

Kaip veikia „Wolt”?

 

Parsisiųskite nemokamą programėlę tinkančią tiek iPhone, tiek Android mobiliesiems įrenginiams.Išsirink savo mėgiamą restoraną. Pateikite užsakymą ir pasirinkite pristatymo būdą: pristatymas į namus, išsinešimui ar valgyti restorane. Jeigu pasirinkote pristatymą, žemėlapyje galėsite stebėti savo užsakymo eigą. Pristatymo kaina automatiškai nuskaičiuojama nuo jūsų bankinės kortelės, o čekis išsiunčiamas nurodytu el. paštu.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));