skip to Main Content

Maišiagaloje paprašė už 2 kiaules -500 eurų: ar ne per daug, ponai Širvintų rajono „gyvūnų gerovės“ valdininkai?

Kristina Sulikienė

Paskambino po lenkiškų teisėjų valdomus teismus tampomas 60-metis lietuvis iš Širvintų rajono.

„Kol anksčiau mokėjau „pakišas“ – viskas buvo gerai. Tačiau anksčiau kol nebuvo „įvestas“ kiaulių maras, gyvūnų gerovės komisija lankėsi 1 kartą metuose. Reikėjo tai komisijai „pakišti“ 500 litų.

Kai atsirado euras – viskas „konvertavosi“ į eurus. Kadangi „įvestas maras“, prasidėjo tikrinimai 4 kartus per metus.

Tai paskutinį kartą nebeturėjau 500 eurų – 200 reikia komisijos pirmininkui, ir po 100 – kitiems. Už 2 kiaules, pagalvojau, šiek tiek per daug“,- pasakoja susijaudinęs ūkininkas, teauginantis 2 kiaulikes sau prasimaitinimui. „Dabar esu paduotas į teismą. 42 lapus kaltinimų surašė „gyvūnų gerovė“.

Gyvenu vienkiemyje. Niekam netrukdau. Tiek, kad paskutinį kartą nedaviau 500 eurų. Todėl atsidūriau teisme“.

Ūkininką konsultacijai nukreipė Tautininkų sąjunga.

Ūkininkas ir jo kolegos tautininkai baiminasi, jog yra ir susidorojimo dėl lietuviškumo požymių: juk Širvintų rajonas – lenkiškas.

Mane visą laiką teisia ta pati teisėja. Ji yra lenkė. Ji yra giminė su veterinarijos tarnybos valdininkais“, skundžiasi persekiojamas maišiagališkis, gyvenantis vienkiemyje, niekam netrukdantis, ir terorizuojamas kaip jis pats sako „gyvūnų gerovės“, kurie neretai atvažiuoja ir su jėgos struktūromis.

Aš per miegus iš siaubo šaukiu, kai juos susapnuoju. Padėkite“,- atskriejo pagalbos šauksmas iš lenkų mažumos valdomo krašto.

Padėsime. Tam mes ir esame. Persekioja su „gyvūnų gerovės komisijomis“? Skambinkite, rašykite.

Ūkininkas bandys rasti teisybę Seime, tik tiek, kad priėmimas po Naujųjų metų.

„Bet manau, kad nauja valdžia, kuri skelbiasi, kad orientuota į kaimą, turėtų reaguoti. Kodėl aš negaliu poros kiaulikių savo reikmėms išsiauginti? Kodėl Lietuvoje viską bandoma sunaikinti, neleisti, drausti? Kai visame pasaulyje yra gamyba, gavyba, pramonė, ūkiai – viskas vystoma? Kuo mes kitokie?“- klausia veterinarinės tarnybos ir jėgos struktūrų per teismus persekiojamas ūkininkas iš „lenkų krašto“ Maišiagalos.

 

Po švenčių susipažinę su dokumentais, skaitytojams pranešime, kuo kaltinamas net 42 puslapiuose 2 kiaules auginantis lietuvis lenkų krašte.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));