skip to Main Content
LVŽS frakcijos nariai kreipiasi į konservatorių lyderį G. Landsbergį, kad jis aiškiai atsakytų, ar dar yra vykdomi „MG Baltic“ reikalavimai

LVŽS frakcijos nariai kreipiasi į konservatorių lyderį G. Landsbergį, kad jis aiškiai atsakytų, ar dar yra vykdomi „MG Baltic“ reikalavimai

 

LVŽS frakcijos nariai kreipiasi į TS-LKD frakcijos seniūną Gabrielių Landsbergį, kad jis aiškiai atsakytų, ar jo vadovaujama TS-LKD ir ar jis pats toliau vykdo koncerno „MG Baltic“ reikalavimus. Seimo nariai taip pat reikalauja, kad Gabrielius Landsbergis, kaip vienos didžiausių, demokratines vertybes skleidžiančių partijų vadovas užtiktintų visuomenės teisę ir viešai paskelbtų apklausų protokolus, kurie išsklaidytų visas abejones dėl TS-LKD bei Gabrieliaus Landsbergio asmeniškai atliktų veiksmų skaidrumo.

„Demokratijos šventes rengiančios partijos vadovas turėtų išlikti principingas visose situacijose ir tas pačias vertybes, kurias deklaruoja, parodyti savo veiksmais, atskleisdamas detales, kurios politinės korupcijos skandalo fone visuomenei kelia didelį nerimą. Tikime, kad Gabrielius Landsbergis sau kelia tokius pat aukštus reikalavimus, kaip ir kitiems politikams“, – sako Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės kontrolės pirmininkas Dainius Gaižauskas. 

Dainius Gaižauskas primena, kad viešoje erdvėje yra skelbiama, jog rytoj, lapkričio 16 d., Gabrielius Landsbergis liudys „MG Baltic“ byloje.  G. Landsbergis siekdamas skaidrumo, gali kreiptis į teismą, kad jo parodymai būtų pagarsinti jo apklausos metu.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: LIUTAURAS ULEVIČIUS, LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGA
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));