skip to Main Content

 

Nina Puteikienė 

Klaipėdos naujojo ženklo istorija labai jau panaši į kringelį ant Masiulio istorijos torto. Oras tiesiog virpa nuo naujojo Klaipėdos ženklo. Nenorėdama virpinti, o bandydama suprasti, kas ką remia: ar liberalai „Lukreciją dizainą“, ar Lukrecija su Vaupšu – liberalus, kreipiausi į STT, kad jie išsiaiškintų. Nes faktai tokie: 

Lukrecija padarė 2003 m. liberalų ir centro sąjungos firminį stilių bei reklaminę kampaniją 

http://www.lukrecija.lt/n/c-i_…/liberalu_centro_sajunga_2003

Kitais metais sukūrė Klaipėdos prekės ženklą ir keturis metus uoliai rėmė libus:

– 37500 Lt, Lukrecijos reklama, UAB, 2007-01-03

– 37500 Lt, Lukrecijos reklama, UAB, 2006-01-23

– 37500 Lt, Lukrecijos reklama, UAB, 2005-01-21

– 37500 Lt, Lukrecijos reklama, UAB, 2004-12-30

http://www.lidata.eu/index_browse_polsys_sername_results_da…

Beje, M. Vaupšui jau pareikšti įtarimai prekyba poveikiu. STT pareigūnų akiratyje atsidūrė viešieji pirkimai, susiję su Panevėžio savivaldybės rinkodaros programos „Atsinaujinantis Panevėžys“ konkursu. Pastarajame viešinimo projektų epizode figūruoja bendrovės „Alora“ ir „Lukrecijos reklama“.

Beje, atkreiptinas dėmesys, kad šią įmonę siejo milijoninės sutartys ir su „Lietuvos paštu“, kuris buvo tuomet liberalų ministro pavaldume. Viešųjų pirkimų tarnybos duomenimis, visus Lietuvos pašto rengtus viešuosius reklamos agentūros paslaugų pirkimus nuo 2010 iki 2016 metų laimėdavo viena ir ta pati bendrovė – „Lukrecijos reklama“ – iš viso už 1,6 mln Eur sumą (2010 m. – pagal jungtinės veiklos sutartį kartu su UAB „Baltijos viešųjų ryšių grupė“). 2016 m. analogišką pirkimą už 289,6 tūkst. eurų Viešųjų pirkimų tarnyba nurodė nutraukti, konstatavusi, jog „Lietuvos paštas“ neišsiaiškino perkamų paslaugų poreikio bei apimčių ir nustatė netinkamas bei nepagrįstas kainodaros taisykles. 

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/…/vpt-kerpa-lietuvos-pasto-ir-lukrecij…

Persiunčiau informaciją apie Lukrecijos paramą liberalams ir Vyriausiajai rinkimų komisijai – ji gi atsakinga už rinkimams naudojamų lėšų skaidrumą, Lauksiu ir jos atsakymo. Klaipėdos STT nesiunčiau. Nes manau, kad Klaipėdos STT pačią reikia tirti, nes jos Prevencijos skyriaus vadovas – Džiazo festivalyje dirba savanoriu.

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));