skip to Main Content

Lietuvos visuomenė smarkiai zombinama – paskutinė LRT laida „Savaitė“ – to geriausias pavyzdys. Visi, kurie kritikuoja Dalios Grybauskaitės vykdomą tautinės nesantaikos ir neapykantos kitų tautų atžvilgiu politiką, yra Kremliaus agentai. Dar baisiau – jie vienijasi, ir taip sudaro grėsmę Lietuvą užvaldžiusiam kriminaliniam režimui.

Situacija primena Vokietiją prieš žydų pogromus, kai Gebelsas dėl visų vokiečių tautos nelaimnių kaltino žydus, o vėliau prasidėjo ir pogromai.

„Savaitė“ cituoja Socialistinio liaudies fronto vicepirmininką Joną Kovalskį ir kad jis viename iš interviu „Laisvam laikraščiui“ sakė: „Informaciniame kare svarbu ne informacijos patikimumas ar kokybė, o dezinformacijos kiekybė. Taip sukuriamas totalaus melo laukas, verčiantis net kritiškai mąstančius protus paklusti melo galiai.“. Tačiau J.Kovalskis kalbėjo apie tokias LRT laidas, kaip „Savaitė“, kurios yra atvirai valdžiai dirbančios ir visuomenę ne informuojančios, o dezinformuojančios, nes jos niekada neįsileidžia opozicijosn atstovų į savo laidas, kad jie galėtų paaiškinti, ko jie siekia.

Lietuva sparčiai eina gilios demokratijos keliu

 

http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/92908/savaite

 

http://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/125804/nesistemine_ziniasklaida_telkia_valstybes_politika_nepatenkintas_jegas

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));