skip to Main Content
LR Liberalų sąjūdis neturi teisės į valstybės dotaciją

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), Generalinę prokuratūrą ir Specialiųjų tyrimų tarnybą prašydama atlikti tyrimą ir įvertinti, ar partija Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdis gali gauti dotaciją, skiriamą iš valstybės biudžeto.

“Esu naujas žmogus politikoje, tačiau esu įsitikinęs, kad politika turi būti sąžininga ir skaidri. Ir tokie atvejai, kai susiduriame su politikų korupcija, didina žmonių nusivylimą valstybe. Esu principingas ir manau, kad tokios politinės partijos negali būti finansuojamos mūsų – visų Lietuvos gyventojų – lėšomis”, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos  (liberalų) teisininkas, Lietuvos laisvės sąjungos partijos kandidatas Trakų-Vievio apygardoje Vydūnas Sadauskas.

 2015 metais Liberalų sąjūdžiui buvo skirti net 865 677 eurų.

“Kreipsiuosi ir į kitas politines partijas, kad palaikytų šį sprendimą. Valstybėje turi įvykti persilaužymas, perėjimas į kito lygio politiką, kuriuo atkurtume pasitikėjimą valstybe”, – sakė Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas.

 Specialiųjų tyrimų tarnybos duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad LR Liberalų sąjūdis pirmininkas Eligijus Masiulis, būdamas Seimo nariu, parlamentinės politinės partijos pirmininku, koncerno MG Baltic atstovui R. K. už tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus pažadėjo, susitarė paimti ir savo bei kitų naudai priėmė 106 000 eurų kyšį. Ir tai turėtų būti pakankamas įrodymas, kad partija nebegautų valstybės dotacijos.

E. Masiuliui skirtas kyšis galimai paimtas politinės jo partijos – Liberalų sąjūdžio – naudai. Tai viešai socialiniuose tinkluose patvirtina net kai kurie Liberalų sąjūdžio nariai.

Jeigu pasitvirtintų, jog E. Masiulio kyšis buvo galimai paimtas LR liberalų sąjūdžio politinei kampanijai finansuoti – tai būtų šiurkštus politinės kampanijos finansavimo pažeidimas, todėl biudžeto asignavimai tokiai partijai negali būti skiriami.

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: VIEŠŲJŲ RYŠIŲ TARNYBA , LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (LIBERALAI)
Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));