skip to Main Content

Lietuvos muzikos padangėje nušvito nauja muzikos grupė – „Ӧsom“, kuri pristato savo pirmąją dainą „Forest“.

 

Duetas – Aistė Tomkevičiūtė ir Donatas Kelmelis, susibūrę į muzikinį projektą „Ӧsom“. Po daugybės kūrybinių eksperimentų ir bendro skambesio paieškų, grupė pristato pirmąjį elektroninės muzikos kūrinį, kuriuo skelbia savo muzikinio judėjimo pradžią.

 

Pagrindinė „ösom“ idėja yra kurti mums artimą stilių. “Ӧsom” projekto idėją auginame jau metus. Kartu kūrėme, ieškojome ir tobulėjome, tad dainos „Forest“ debiutas mums yra labai svarbus.” – teigia muzikos kūrėjas D.Kelmelis. „Itin kritiškai vertiname save, visuomet ieškome ką galėtume patobulinti, o šis procesas kūrėjui gali niekada ir nesibaigti… Tad be galo džiugu pagaliau visiems parodyti tai, prie ko taip ilgai ir nuoširdžiai dirbome” – sako dueto „Ӧsom“ vokalistė A.Tomkevičiūtė. 

 

„Forest” – tai daina ne tik apie pasiklydusius jausmus, joje slypi šiuolaikinio, gyventi skubančio žmogaus jaumų ir vertybių praradimai. Tik miške gali šaukti „Auu!” , o tai man primena vaikytėje praleistą laiką su seneliu, kuris veždavosi mane grybauti ar uogauti. Aš dažnai nuklysdavau, o kuomet nerasdavau senelio motociklo, imdavau šaukti – „Auu, seneli, kur tu?”. Dabar tai virto daina – brangaus žmogaus ieškojimą miške perkėliau į muziką.
 

Taigi, kviečiame patiems išgirsti ir įvertinti pirmąjį kūrinį. 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=GuHlAjhMvg8

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));