skip to Main Content

Lietuvos apeliacinis teismas gruodžio 19 dieną nagrinės K. Sulikienės apeliaciją dėl nutraukto Naglio Puteikio šmeižto tyrimo

Kristina Sulikienė

Teisėjas Gintaras Dzedulionis, kuris nuteisė LL vyr. Redaktorių laisvės atėmimu, ir teismo salėje dar išrėžė jam auklėjamąją prakalbą apie tai, kaip negalima blogai rašyti apie juos teismus ir juos, tiksliau, jų draugelius teisėsaugą, tylutėliai nutraukė šmeižto bylą dėl Seimo nario Naglio Puteikio šių metų lapkričio 13 dieną po beveik metus trukusio cirko, kai Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis nesugebėjo net pradėti nagrinėti Generalinio prokuroro teikimo dėl Naglio Puteikio neliečiamybės.

Šių eilučių autorė atrado įstatyminę galimybę patraukti Seimo narius baudžiamojon atsakomybėn – tai yra pirmojo Seimo posėdžio pirmoji valanda iki priesaikų davimo.

Senojo Seimo įgaliojimai nutrūksta, naujiems nariams dar neprisiekusiems susirinkus į pirmąjį posėdį, tačiau jie pirmojo posėdžio metu neturi jokios neliečiamybės, iki neprisiekia.

Niekas netrukdė Gintarui Dzedulioniui tą valandėlę iškelti baudžiamąją bylą, nes Naglis Puteikis lygiai pusantros valandos iki savo priesaikos davimo neturėjo jokios neliečiamybės.

Tačiau G. Dzedulionis mano, jog jis išnaudojo visas galimybes, ir baudžiamasis procesas nutrauktinas – nors Nagliui Puteikiui slapstantis Seime už aukštos tribūnos, iš kurios jis dar kartą šių eilučių autorės tėvą ir ją pačią „aplojo“ iš už tribūnos kaip kvailas ir piktas šuo – senatis sustoja.

Pateikiau apeliaciją nepraleidus jokio termino, tačiau šis sisteminis teisėjas atsisakė priimti apeliaciją, ir dargi nurodė, jog nutartis neskundžiama.

Kaip bebūtų keista, tokiais savo pavaldinio veiksmais susirūpino Vilniaus apygardos teismo valdžia – nes net teisės studenčiokas žino, jog nutartys dėl ieškinių, skundų nepriėmimo skundžiamos atskiraisiais skundais.

Kai tik surašiau neskundžiamai nutarčiai apskundimą, šis galimai korumpuotas teisėjas jau atbuline tvarka priėmė naują nutartį – kad jo pirmoji nutartis neteisėta, nes aš nepraleidau jokio termino.

Ir visa šita raizgalynė dabar atiduota aukštesniam teismui išnagrinėti, o puteikininkai nerimsta. 

Persekioja dabar mane per nelabai adekvatų mūsų sveikatos ministrą, kuris jau beveik iki kliedėjimo „nusivažiavo“ apie alkoholį – vėl bando priimti tarybinių laikų įstatymų atgyveną,jog galima bus visus žmones gydyti priverstinai, o vėliau atimti iš jų turtą: nesvarbu, jog už savo gydymą kiekvienas lietuvis susimoka kas mėnesį reikalingų ir nereikalingų mokesčių – tokių, kaip PSD, sodros pensijos, sodros kitas mokestis, ir dar neadekvatus benzino, alkoholio akcizas. Nepaisant dar ir Independence permokos, lietuviai senatvėje nusipelnė Verygos gydymo, o paaiškėjo, Veryga psichiatru nei vienos dienos netgi nedirbęs. Tai išaiškėjo Rūtos Janutienės laidoje. Nieko nesigaudo nei apie psichiatriją, nei apie etiką, nei apie debesis – nes kiaulė gaudosi geriau, kaip sako liaudies išmintis. 

Tamsiausia būna prieš aušrą. Lietuvoje ta tamsa tęsiasi.

Lietuviai nuo seno gėrė ir gers, o blaivininkų valdžia yra kažkoks pasityčiojimas iš mūsų visų. 

Tuo labiau, kad nei vieno jų veidas nepanašus į blaivuolio, or netgi bėgimo rungtį su geriančiu muzikantu Veryga pralošė.

Naglis Puteikis irgi yra blaivusis – bet net neatsimena, ar buvo Seimo nariu 2012 06 22 ar nebuvo. Jis Seimo narys, į teisėjos klausimą „jūs buvote Seimo nariu šio įvykio dieną ar ne?“. Atsakė „žinokite, aš neatsimenu, man atrodo, kad ne“.

Tai ar mes turime adekvačią valdžią ar ne?

Lauksime Lietuvos apeliacinio teismo nutarties. Po to galima kelti klausimą – gal vis tik Seimo nariai turi ne neliečiamumą, o …nepakaltinamumą?

Kalbu ką noriu, šmeižiu- ką noriu, bet neatsakau už savo veiksmus. Visi blogai, mano aplinka bloga – o aš teigiamas esu, žinomas, garsus, o tas kurį apšmeižiau – kažkokio muziejuko direktorius.

Štai kaip galima draskytis, kai esi Seimo narys. 

O juos aptarnauja korumpuoti teisėjai, tokie, kaip G. Dzedulionis, kurio nutartys rodo, jog žmogus – nestabilus. Vieną dieną priima sprendimą, kad terminas praleistas, kitą – kad nepraleistas. Keista, kad nesulaukiau trečios nutarties – jog tokios bylos iš viso nėra (taip irgi pasitaiko teismuose.)

Priminsiu, jog toks teisėjas, kuris nežino, ką rašė pirmadienį, antradienį jau apsigalvojęs – nuteisė Aurimą Drižių laisvės atėmimo bausme, ir dar jam išrėžė pamokslą. Toks teisėjas neliečiamas prokuratūros, o ilgametis teisėsaugos darbuotojas Alvydas Sadeckas su savo advokatu, prokuroro Kukaičio broliu, teismuose jaučiasi kaip namie, netgi nurodinėja teisėjams, kokias nutartis ir kaip surašyti. Toks teisėjas kaip Dzedulionis laiko, jog aprašinėti teismų procesą yra nusikaltimas, o štai šmeižti, kad asmuo yra prisipažinęs KGB agentas – ne nusikaltimas, todėl bylą galima ir nutraukti. Logikos nerasta, o teisingumo – tuo labiau. 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));