skip to Main Content

Lietuviškajame „Lidl“ žemėlapyje – 25-oji parduotuvė

Atsirašome už netikslumą ir skubame patikslinti šiandien savo siųstą informaciją – kitą savaitę duris atversiančios mūsų parduotuvės Kaune adresas yra Savanorių pr. 315. 

Šaknis Lietuvoje leidžiantis prekybos tinklas „Lidl“ netrukus pakvies apsilankyti 25-ojoje parduotuvėje: ši duris pirkėjams atvers kitą savaitę, vasario 23-iąją, ketvirtadienį, 8 val. Kaune, adresu Savanorių pr. 315.

 

 Naujoji „Lidl“ prekybos vieta Kaune – jau ketvirtoji. Pirmieji svečiai tradiciškai bus vaišinami Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais ir galės rinktis iš atidarymui skirtų pasiūlymų, kurie papildys reguliarius, suplanuotus prekybos tinkle visoje šalyje. 2017-uosius pasitikęs su šviežumo ir kokybės kampanija bei atnaujinta akcijų sistema, prekybos tinklas „Lidl“ kiekvieną ketvirtadienį siūlo kaskart naujos sudėties vadinamuosius šviežiąjį bei šaunųjį prekių penketus visai savaitei. Jų „Lidl“ parduotuvėse galima įsigyti specialiomis kainomis.

 

„Lidl“ asortimentą sudaro apie 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialūs maisto produktų bei ne maisto prekių pasiūlymai ir akcijos. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.

 

Prekybos tinklo prioritetai, išskirti atsižvelgus į Lietuvos gyventojų pageidavimus – prekių šviežumas ir kokybė. Parduotuvės kepyklėlėje keliskart per dieną kepamos bandelės, kruasanai, pyragėliai su įvairiais įdarais ir duona. Šaltuoju metų laiku, kai ypač svarbi visavertė mityba, ryškiomis vaisių ir daržovių spalvomis akį traukia vadinamasis „Lidl“ turgelis. Prekybos tinklas siekia užtikrinti pirkėjų mėgstamų vaisių ir daržovių pasiūlą bet kuriuo metų laiku bei visuomet siūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

 

Neseniai bendrovės atlikta kainų analizė parodė, kad šiuo metu net 50% nuolatinio „Lidl“ parduotuvių asortimento, kurį sudaro maisto produktai, buitinė chemija, kosmetika ir buities reikmenys, t. y. kas antros prekės kaina yra žemesnė nei 1 euras.

 

„Ilgametė tarptautinio „Lidl“ prekybos tinklo patirtis leidžia mums užtikrinti ne tik palankiausią mūsų siūlomų prekių, tarp jų – šviežių vaisių bei daržovių, kainos ir kokybės santykį, bet ir sklandų tiekimą, kas šiam prekių segmentui ypač aktualu žiemos sezonu“, – teigė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė.

 

Į „Lidl“ turgelį kasdien pristatomos šviežios prekės, gautos iš patikimų Lietuvos bei užsienio augintojų ir įveikusios nuodugnią kontrolę bendrovės logistikos centre Kauno rajone. Parduotuvėje vaisius bei daržoves kas valandą rūpestingai apžiūri ir perrenka atsakingas konkrečios pamainos darbuotojas – šviežumo inspektorius. Turgelio asortimentas priklauso nuo sezono, o šiemet čia pasirodė ir sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose užauginti vaisiai bei daržovės, žymimi „Biotrend“ ženklu.

 

Šiuo metu devynios „Lidl“ parduotuvės veikia Vilniuje, trys – Kaune, dvi – Klaipėdoje, po vieną – Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje ir Panevėžyje.

 

Apie „Lidl“

 

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš pirmaujančių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių Vokietijoje ir Europoje. Šiuo metu „Lidl“ veikia 30-yje pasaulio šalių. 27-iose Europos šalyse veikia per 10 000 „Lidl“ parduotuvių ir daugiau kaip 140 prekių paskirstymo centrų. Prekybos tinklas „Lidl“ šiuo metu turi apie 215 000 darbuotojų. „Schwarz“ įmonių grupė („Kaufland“, „Lidl“) nuo 2014 metų yra didžiausia mažmeninės prekybos maisto produktais įmonė Europoje ir 2015 finansiniais metais pasiekė 85,7 mlrd. eurų apyvartą.

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));