skip to Main Content

Laivą Independence nuomojančios bendrovės savininkai – kas jie tokie? (video)

 

Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai savo diskusijų klube “Šimtmetis” toliau diskutuoja Lietuvai aktualiomis temomis. Viena iš jų – suskystintų dujų terminalo tema. Signatarai vieningai mano, kad terminalo idėja – teigiamas dalykas Lietuvos saugumui, tačiau yra abejonių dėl konkretaus projekto įvykdymo skaidrumo ir su tuo susijusio Lietuvos saugumo. Mat  dabar, kai laivą Independence nuomojanti bendrovė įregistruota ofšoruose – jos savininkais gali būti net ir GAZPROM,as. Šiuo atveju Lietuva vietoj saugumo tik susikurtų papildomų sunkumų (vietoje pigesnių, kone dvigubai brangesnės dujos, pašliję santykiai). Arba gali atsitikti, kad dideli Independence išlaikymo kaštai susiję su korumpuotais asmenimis. Kad visuomenė išvengtų tokių ir panašių spėlionių, penki signatarai kreipėsi į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių.

 

Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo Akto signatarų kreipimasis

į Lietuvos Respublikos ministrą pirmininką A.Butkevičių

 Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto signatarų statuso įstatymas numato, kad signatarai turi teisę gauti informaciją iš visų valstybės ir savivaldybių institucijų, taip pat ir iš vyriausybės.
Remdamiesi tuo, mes, žemiau pasirašę Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, prašome informuoti:

  1. Kas yra laivą Independence nuomojanti bendrovė (įmonė).
  2. Kas yra tos bendrovės (įmonės) akcininkai – fiziniai asmenys.
  3. Tuo atveju, jeigu valdančios Independence įmonės (bendrovės) akcininkai yra ne fiziniai asmenys, o bendrovės (įmonės), prašome suteikti informaciją apie tų įmonių akcininkus – fizinius asmenis.

Aloyzas Sakalas
Egidijus Bičkauskas

Egidijus Klumbys

Mečys Laurinkus
Rolandas Paulauskas

Atsakymą prašome siųsti Egidijui Klumbiui

50273 Kaunas, Basanavičiaus al. XX-XX

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));