skip to Main Content

Laimutė Kedienė išteisinta!

Kristina Sulikienė

Ilgai kurpta ir kurstyta šmeižto bei himno giedojimo byla subliuško kaip kukurbezdalis.

Kovo 21 dieną teisėjas Trumpulis, kuris prieš metus atsisakė nutraukti bylą, dėl jos kartotinumo (analogiški įtarimai dėl sūnaus himno giedojimo buvo pareikšti Neringai Venckienei, vėliau byla toje dalyje nutraukta – nors garsiojoje suėmimo nutartyje iki šiol puikuojasi šis „kaltinimas“), persigalvojo.

Jis nusprendė stoti į tiesos ir teisingumo pusę. Nevardysiu tų nesąmonių, kuriomis buvo kaltinama buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės mama Laimutė Kedienė, nes kaip teisininkei, visos tos bylos man šlykščios ir išlindusios per gerklę. Teisėsauga demonstruoja, jog yra „elitas“ ir visi kiti – „runkeliai“, kuriuos galima persekioti pagal suklastotus kaltinimus, pakartotinėse bylose, sukurti gaujas iš oro, versti žmones važinėti į bylas kaip į darbą, o vėliau vaidinti kone dievus, už nieką neatsakyti, o jeigu kokiai senolei kaip Aldonai Tunik, kurią rytoj bandys teisti Šiaulių apygardos teismas, trūksta kantrybė, ir ji išdeda viską, ką galvoja apie prokurorus, į youtube – tada paskelbiama tai nusikaltimu, užbauduojamas žmogus, kad nebedrįstų iki gyvenimo galo net prasižioti apie savo apygardos prokurorus, kurių bylų klastojimą neseniai pripažino ir Klaipėdos apygardos teismas., kai visiškai išteisino nieko blogo nepadariusį G. Grabauską. O važinėjo žmogus iš Kauno į Klaipėdą ilgai ir nuobodžiai – kelionės niekas nekomensuos. Kaip ir Laimutei Kedienei. 

Betingis – ne išimtis prokurorinio įžeidumo. Jis skundėsi, jog kaip prokuroras, jautėsi apšmeižtas, labai smarkiai nukentėjo, todėl reikalavo žalos atlyginimo. 

Tai, jog Drąsiaus Kedžio nužudymas esant akivaizdiems nužudymo įrodymams (plika akimi matosi, ir žmogus, nesusipykęs su protu, niekada netikės „savaimine užspringimo švendrės lapu“ versija), net nebuvo pradėtas tirti, rodo net ne cinizmą, o kaip minėta – tam tikrą susipykimą su sveika nuovoka. O čia teismai nė nepadės. Kaip sako liaudis – išlygina visus lenta. Kada nors. Nes dabar bando išsilyginti per teismus, bet kad teisėjas Trumpulis, principingai nutraukęs kitą kliedesių bylą, sukurptą prieš Aurimą Drižių, „užtrumpino“ šitus bylininkus, kurie, matyt, neturi ką veikti, tik po teismus po visą Lietuvą trankytis ir bandyti nuvaryt graban anksčiau laiko senukus Kedžius. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));