skip to Main Content

 

Kur aktyvių moterų vyrai?

Sumanios ir aktyvios mamos Lietuvoje – ne naujiena. Pažvelgus plačiau, net gali pasirodyti, kad Lietuva –  moterų šalis. Jos aktyviai dalyvauja vaikų susirinkimuose, įvairiuose mokymuose bei tobulinimosi kursuose, savanoriškume.

  Negana to, aktyviai kuria savo mažesnius ar didesnius verslus, bando išsiaiškinti šeimyniės laimės receptus ir apskritai yra tos, apie kurias sukasi visas gyvenimas. O kur gi tų moterų vyrai? Ką jie galvoja ir kaip mąsto? O gal dalis tų moterų vienišos, ir dėl to bando save realizuoti visose gyvenimo srityse?

Vyrus privilios  kareiviška koše

Sako, kad šiais laikais vyrus prisikviesti ten, kur karaliauja moterys – be šanų. Dalis tiesos yra, ypač į tokias vietas, kur vėl gvildenamos santykių ar vaikų problemos. Kaip žinia, šį savaitgalį LITEXPO parodų rūmuose, „Vaikų šalyje“, vyks ypatinga konferencija, kurioje savo požiūrį į šį moterų dominavimą išsakys ne kas kitas, o protingi ir kompetetingi vyrai. Na ir be abejonės keletas moterų, kurios niekaip negali tūnoti vien tik šeimos židinio teritorijoje.

Tik atvykus į LITEXPO teritoriją, visus pasitiks kareiviška ARMYDAY virtuvė, kur bus galima paragauti tikrų tikriausios kareiviškos grikių košės. Ne gana to, bus galima apžiūreti autentiška karinę techniką, kuri busįdomi ne tik  vyrams, bet ir vaikams. „Mes, vyrai, sunkiai suviliojami seminarais, paskaitomis…? Juk į vyro širdį dažnai per skrandį patenkama. Tai rūpinsimės tuo dvasiniu ir fiziniu balansu“ –teigia ARMYDAY generolas Mindaugas Pocius.

Galima ramia dvasia pasakyti – moterys nekonkuruos. Joms įdomiau bus viduje – „Vaikų šalyje“.

Kareiviška grikių košė – tai dalis visuotinės saugumo akcijos „Būk matomas“, kurios tikslas- kad kiekvienas tamsiu paros metu būtų pastebėtas.   Valgydami ją,  kiekvienas turės galimybę paremti šią saugumo akciją.

Daugiavaikų mamų vyrai

Sumanios mamos erdvėje, kaip visada karaliaus daugiavaikės mamos. „Jei jau sugebi auginti 4 ar 5 vaikus, tai tikrai sugebėsi nuveikti ir tai, kas širdžiai miela“ – sako 5 vaikų mama Divilė Kuliešiene, kuri kartu su Birute Jakuiconyte, „Sumanios mamos erdvės“ sumanytoja ir organizatore gvildens opų moters vietos po saule klausimą. Kita daugiavaikė mama, Jurgita Pociene, į savo pokalbį įtrauks ir daugiavaikį tėtį Alfonsą Rameiką, ne tik auginantį  įvaikintus vaikus, bet ir turintį savo nuosavą Teatrą. „Ir kas sakė, kad vyrai neaktyvūs? Gal tik kitose srityse? O gal moterys linkusios nepastebėti savo išrinktųjų indelio?“ – retoriškai klausia Alfonsas.

Visa puokštė nuomonių suvešės jau  šios savaites pabaigoje, LITEXPO parodų rūmuose, spalvingoje, linksmoje ir tikrai ne vien moterims skirtoje parodoje „Vaikų šalis“.

PROGRAMA, kurios verta nepražiopsoti:

Penktadienis, lapkričio 6 diena

12.00 Tomas Jonas Girzijauskas. Moterų verslumas ir veiklumas = Vakarų civilizacijos susinaikinimas.

14.00 Jurgita Pocienė. Aktyvūs ir save realizuojantys abu tėvai. Ar dėl to kenčia

jų vaikai?

15.00 Linas ir Ingrida Lauciai. Kai bendrame versle dalyvauja abu.

16.00 Nida ir Evaldas Matiukai. Vyras šeimos galva ar KAIP?

17.00 Birutė Jakučionytė ir Dovilė Kuliešienė. Kuo moteris daugiau dirba,

tuo vyras mažiau. Ar tikrai?

Šeštadienis, lapkričio 7 diena

11.00 Vaidas Arvasevičius. Nedirbanti moteris ir šeimą išlaikantis vyras – ar tai laikmečio neatitinkantis modelis? O gal atvirkščiai?

13.00 Tomas Martūnas. Kodėl moterims reikalingi tokie projektai, kaip „Išmani moteris“?

14.00 Austėja Landsbergienė. Mokykime tėčius perpus dalintis buities, vaikų auklėjimo pareigas. Psichologinės – metodinės programos tėčiams pristatymas.

15.00 Petras Lisauskas. Mūsų šeimoje dirba abu: žmona augina vaikus, o aš – pinigus. Toks darbųpasiskirstymas kol kas priimtinas mums abiems.

16.00 – 18.00 Diskusija. Dalyviai: Tomas Paplauskas, Linas Laucius, Tomas Martūnas, Petras ir Edita Lisauskai. Diskusiją ves Vaidas Arvasevičius.
Pranešimą paskelbė: Jurgita Pociene, Daugiavaikių šeimų asociacija MES

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));