skip to Main Content

Kremlius įsitvirtinęs ne kur nors, o pačiame LR Seime

 

 

Paskelbta: 2018-07-16 12:54 Autorius: ekspertai.eu
V. Bakas (kairėje). Nuotr. facebook.com

Po liepos 14 d. konservatorės Rasos Juknevičienės paskelbtos skandalingos informacijos apie tai, kaip vienas Seimo narys būdamas Kremliaus projektu kariauja hibridinį karą prieš Lietuvą, ekspertai.eu kreipėsi į Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininką Vytautą Baką.

„NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė liepos 14 d. visuomeniniuose tinkluose paskelbė, kad Seimo daugumos lyderis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos vadovas Ramūnas Karbauskis yra Kremliaus projektas ir vykdo hibridinį karą prieš Lietuvą.

Visi supranta, kad tokias aukštas pareigas NATO ir Seime užimanti politikė R. Juknevičienė, apie kurią, savo pavaduotoją komitete, jūs esate labai geros nuomonės, bet ko niekada nekalba, o remiasi tik faktais ir labai gerai patikrinta informacija.

Be abejo, ši naujausia R. Juknevičienės pateikta žinia yra daugiau negu skandalinga ir šokiruojanti kiekvieną Lietuvos gyventoją.

Valstybės piliečiai dabar žino – Kremlius įsitvirtinęs ne kur nors, o pačiame LR Seime, kuriame Seimo valdančiosios daugumos lyderis R. Karbauskis, būdamas Kremliaus projektu, vykdo hibridinį karą prieš Lietuvą.

Kokių priemonių ėmėtės jūs kaip Seimo NSGK vadovas, ginantis nuo prieš Lietuvą vykdomo hibridinio karo, kuriam vadovauja Kremliaus režimui tarnaujantis žaliųjų valstiečių lyderis R. Karbauskis?

Kokioje stadijoje dabar yra šis hibridinis karas, ar daug netekome, o, galbūt, kuriose nors karo fragmentuose Lietuvai pavyko atsilaikyti ir smogti atsakomuosius karinius smūgius priešininkui?

Kokios prevencinės priemonės bus (ar jau yra) taikomos Kremliaus atstovui R. Karbauskiui? Ar ketinama suvaržyti jo laisvę, už jo vykdomus nusikaltimus prieš Lietuvą, o, galbūt, tiesiog rengiamasi šiame kare jį nukauti?

Skubiai papasakokite apie visą susiklosčiusią dramatišką Lietuvai situaciją plačiau“, – sakoma ekspertai.eu kreipimesi.

Žaliųjų valstiečių politikui taip pat primenama, kad jis iki šios dienos neatsakė į 2018 m. vasario 19 d., 2017 m. rugsėjo 28 d., 2017 m. rugsėjo 21 d., 2017 m. balandžio 18 d., 2017 m. kovo 17 d., 2017 m. kovo 10 d., 2017 m. kovo  6 d., 2017 m. vasario 28 d., 2017 m. sausio 30 d., 2016 m. gruodžio 16 d., 2016 m. gruodžio 1 d. ekspertai.eu paklausimus.

Politikas raginamas ne išsisukinėti, o kuo greičiau pateikti atsakymus į užduotus klausimus, susijusius su valstybės nacionaliniu saugumu.

Keli susiję:

Visuomenė perspėta: Karbauskis yra Kremliaus projektas ir vykdo hibridinį karą prieš Lietuvą būtent Kremliaus metodais   

R. Juknevičienė, dėl jos brolio sąsajų su Kremliumi, grėsmės nekelia

Seimo NSGK pirmininkas V. Bakas: nesididžiuoju dėl to, kuo tapo šis portalas    

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));