skip to Main Content

Kuo šviesesnė naktis, tuo arčiau aušra

 

Zenonas Volkovas

      2017 m. spalio 17 d. 10 val. Klaipėdos miesto apygardos teisme vyko teisiamasis posėdis, toliau buvo nagrinėjama VSD suregzta baudžiamoji byla Nr. 1-01-2-00001-2015-3     1-59-361/2017. Iš kart paaiškinsiu kodėl būtent VSD suregzta b.byla. Todėl, kad teismo posėdžio metu, pranešėjas teisėjas Dalius Jocys ne kartą, peržiūrint bylos medžiagą, paminėjo byloje esančius neivardintų „šaltinių“ (agentų) esančius pranešimus, tik nepagarsino jų tekstų turinių. Ačiū ir už tai. Po teismo posėdžio apie 16 val. Klaipėdos miesto atgimimo aikštėje įvyko taikus piketas. Palaikymo piketai vyko Rygoje, Karaliaučiuje. 

       Dabar truputį paaiškinsiu bylos esmę. Dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos, viešų raginimų smurtu pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą, kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę, kaltinamųjų suole sėdi, įvardinti kaip proceso dalyviai, kaltinamieji: Giedrius Grabauskas (Kaunas), Žilvinas Razminas (Kėdainiai), Olegas Titorenko (Šilutės raj.).

 

 Iš tikro tai žmonės kurie gina Lietuvos Respublikos suverinitetą ir pagrindinį Lietuvos įstatymą Konstituciją, o ne ragina pažeisti, kaip teigiama kaltinamojoje išvadoje. Jie kovojo prieš euro įvedimą ir lito sunaikinimą ir tebekovoja lyg šiol, kovoja prieš tautos naikinimą ir skurdinimą. Kovoja prieš svetimos valstybės kariuomenės įvedimą ir Lietuvą paverčiančią kariniu poligonu ir t.t. Jie kovoja už tikrą Lietuvos Respublikos suverinitetą, good will – gera valia gina savo šalies piliečių interesus. Mūsų tariama teisinė – demokratinė valstybė neatlaikiusi psichologinio ir pilietinio pasipriešinimo, prisidėjusi į kelnes, norėdama įbauginti kitus, Konstitucijos gynėjus, bando įvaryti į totalų pogrindį ar sukišti į kalėjimus, patriotams kelia baudžiamąsias bylas. Šiuos tikros laisvės, demokratijos, už  teisingumą kovotojus, jėgos aparatas naudoja jėgą netgi  mūsų dienomis, bandoma pažymėti, kaip ir anais laikais, patrijotus – nusikaltėlių žyme.    Deja visuomenėje vyksta išvirkštinė reakcija. Juos jau palaiko ne tik dar neišbėgę iš vadinamos „teisinės-demokratinės“ Lietuvos žmonės, emigrantai, bet palaikymo „epidemija“, jau plinta Latvijoje, Sankt-Peterburge, Maskvoje, Karaliaučiuje ir t.t. Nes žmonės jau pavargo kovoti prieš išbujojusį teisinį nihilizmą, ar šaltąjį karą „Rusai puola“. Be abejo sulauks jie ir išvirkštinės reakcijos, bus apšaukti tautos išdavikais, nes pradėjo draugauti su vis neva grėsmę keliančia valstybe. Aš taip pat manau, kad reikia su artimiausiais kaimynais palaikyti draugiškus santykius. Kuo daugiau tokių bus, tuo bus mažesnė tariama grėsmė. Deja šiandien mes išgyvename dienas – puolimą prieš žmones, kurie kovoja už savo ir mūsų nacionalinę nepriklausomybę, teisingą ir teisėtą norą oriai gyventi Nepriklausomoje Lietuvoje. Manau teisiamųjų drąsus pasipriešinimas nusikalstamai chuntai, represantai anksčiau ar vėliau patirs gėdingą žlugimą. Prisijungus tarptautinėms organizacijoms ir pareiškusioms savo nuomonę, Lietuvos nusikalstamos chuntos bus izoliuotos nuo laisvo pasaulio žmonių ir jų vadovų.

      Lapkričio mėnesį Sankt-Peterburge ir Maskvoje susirinks iš 80 pasaulio valstybių paminėti  Didžiosios spalio revoliucijos 100 metines, kuriose dalyvaus ir nevalstybiniai Lietuvos atstovai. Apie tai Jūs, gerbiami skaitytojai, būsite informuoti.   

  

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));