skip to Main Content

 

patycioms_ne

2018-03-09

„Didis žmogus parodo savo didybę tuo, kaip jis elgiasi su mažais žmonėmis.“ Kas yra dideji žmonės mūsų kontekste – aišku, tai „vienintelių teisiųjų“ viršūnėlės. O mes,- „šunauja“, „runkeliai“, „rusai, kalbantys lietviškai“, suprantama,- menki, menkesni, menkiausi. Tad kaip gi su mumis kalba Didieji Žmonės?

„Tai jūsų tikrieji veidai“,- metė G. Landsbergis, kai Karbauskio bendražygiai, pavaizdavo save su klounų kaukėmis. Ką gi, reikia sekti „didžiaisiais žmonėmis“, juk taisyklės ir įstatymai vienodi visiems. Tad ČIA Jūsų tikrieji veidai, ponai konservatoriai. Bet prie veidų dar grįšime (jeigu pavyks išlikti, jau minėjau, kokie keisti atsitiktinumai persekioja šios partijos priešininkus), dabar prie žodžių, elgesio.

Taigi, citatos iš Didžiojo Anūko Facebooko paskyros.

Dainuok Linksmai. Karbauskis turi verslą ir moka milijoninius mokesčius, iš kurių, beje, gyvena ne vienas pensininkas. O ką Jūs, Gabrieliau, konkrečiai darote? Kame Jūsų darbai ir nuopelnai? Bent vieną, prašau.

Gabrielius Landsbergis. Jūsų užsiėmimas, spėju yra Dainuoti Linksmai?“

Tikslus atsakymas, ar ne? Beje, net jeigu žmogus ir dainuoja linksmai, jis teikia džiaugsmo kitiems, o Jūs, išrinktasis?

 

Ugnius Kiguolis. siaip norejau paklausti, jus ten opozicijoje realiai ka nors del Lietuvos dirbate? ar visas jusu darbas yra diskredituoti, zeminti ir juokingu pseudo skandaliuku deka bandyti nuversti esama valdzia?

Gabrielius Landsbergis. Ugniau, esate išminties ir šviesos židinys mums visiems. Todėl jums atsakyti pasirinkau Monikos Streckytės profilyje rastais žodžiais: “Sometimes eyes shows what biggest smile is hiding”. Tikiuosi supratote, ką noriu pasakyti. Jei ne – matyt, mūsų auros nesutampa. Arba automobiliai. Arba automobilių auros.“

Kuklinasi vaikinas. Bet svarbiausia, koks tikslus atsakymas. Beje, tokia jau taisyklė, jeigu norte tikslaus atsakymo, drąsiai klauskite konservatorių, jūs jį tikrai gausite ir dar #patycioms-ne.

 

Gintaras Kasperionis. Beje, į rezultatus orientuotose įmonėse, už sėdėjimą Facekooke darbo metu net atleisti gali. Jums, kaip mokesčių mokėtojų išlaikytiniui, dieną sėdėti FB atrodo moralu?

Gabrielius Landsbergis. Agrotrolis?“

Silpnokai, Gabrieliau. Dar reikėjo pridėti,- „KGB agentas, vatnikas, šunauja“. Įtaigiau.

 

O čia jau ne FB, čia ponas Gabrielius Landsbergis, kalba kolegei, ir moteriai, ir vyresnei:

„Širinskienė, matyt, prisiskaičius kažkokių neteisingų horoskopų arba kokių nors nebrangių narkotikų užsipirkus. Jokios informacijos nėra, visiški kliedesiai“

Va, koks teisingas ir informatyvus Partijos pirmininko atsakymas, kodėl iš Seimo pasitraukė šios partijos narys,- Langaitis. Manau, DABAR JAU, visiems aišku, kodėl pasitraukė.

 

Ką gi, tai tik maža dalelė, bet užtenka, kad pamatyti, kaip DIDIS ŽMOGUS elgiasi su mažais žmonėmis. Juk, maloniai, ar ne? Ir svarbiausia,- #patycioms-ne.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));