skip to Main Content

Kol puolami Macronai, “užpulsiu“ garsiausią Lietuvos Anūką 

Kristina Sulikienė

Tarp prezidento Macrono ir Gabrieliaus Landsbergio skirtumas didžiulis, visų pirma žmonose.

Sisteminė spauda, pasitelkusi kažkokią išpampusią psichologę, kuriai reikėtų kokius 25 kg numesti, kad būtų bent iš tolo panaši į ponią Makronienę – ėmė visaip tyčiotis ir aptarinėti, kaip yra blogai vesti 25 metus vyresnę moterį, kuri buvo vyro mokytoja.

Tačiau Macronas nevedė jos būdamas 17 metų, nėjo su ja gyventi būdamas vaiku, o štai Gabrielius Landsbergis Austėjai buvo atiduotas 17-metis, o 18 metų jau ėjo tuoktis.

Prancūzijos Prezidentas Macronas visur rodėsi su 25 metais vyresne žmona, jie apsikabinėdavo, bučiuodavosi, ir matėsi stiprus ryšys – bent jau emocinis, jeigu lietuviai pavyduoliai abejoja dėl seksualinio.

O štai Gabrielius Landsbergis su Austėja rodosi dalykiškai, nematome šiltų bučinių, dalykiška ir šalta Gabrieliaus šypsena, stovint šalia jos, ir visas nušvitęs ir seksualus, kai, tarkime stovi šalia partietės, ir jau Seimo narės Monikos Navickienės, kurios vyras advokatas  gynė Kubilių nuo Karbauskio tame procese, kur Karbauskis prašė paneigti dėl agentavimo Rusijai.

Taigi, grįžtant prie Macrono – jis buvo žingeidus mokinys, o su būsima žmona susipažino, rengiant spektaklį.

Būsima jo žmona jau buvo ištekėjusi, ir turėjo 3 vaikus, jis jai pasakė: „Vis tiek kada nors tave vesiu“.

Sužinojęs, kad ji išsiskyrė, skubiai pasiūlė savo ranką ir širdį. BŪDAMAS PILNAMEČIU. Pirmąją Prancūzijos porą sieja pomėgiai keliauti, ir knygos, apie perskaitytas knygas abu gali kalbėtis iki ryto. Štai šitoje vietoje ir noriu pasakyti – jog tokia santuoka gali trukti amžinai, nes kai pasibaigia potraukis, išlieka kita aistra – tai aistra knygoms, o ir į keliones kaip matome, žmona visur važiavo kartu, o scenoje besirepetuojant rinkimines kalbas, ponia Macron prišokdavo ir taisydavo gestus – lygiai kaip ir mokyklos laikais, kai abudu dalyvavo spektaklyje, ir kino būrelio veikloje.

Įmitusi Lietuvė psichologė, kuriai iki ponios Macron labai toli, nes reikėtų numesti 25 kg, – kritikuodama Prancūzijos pirmosios poros amžiaus skirtumą, nemato pati savo problemų, ir tai yra tipinis vidutinis Lietuvos psichologas, ir tipinis žurnalistas, kuris rašo tokį „straipsnį“ –  kuris vis tik iki šiol nemato problemos, kad garsiausias anūkas, kuris buvo atiduotas Austėjai perauklėti, ir iš kurio šaipytis buvo sukurta atskira rubrika „Dviračio žiniose“, neliečiamas, nors tikrai bandys vėl tapti mūsų premjeru, o kai sueis tinkamas amžius, bus stumiamas ir į prezidentus – jeigu aišku Dalia Grybauskaitė nesugalvos grįžti, padariusi pertrauką tarp kadencijų, nes o varge, tai yra įmanoma…Beveik šimtametis Valdas Adamkus irgi sakydavo, kad dar galėtų grįžti trečiai kadencijai, bet nenori. Jų šimtamečių pora visą laiką pristatoma kaip pati elegantiškiausia ir žaviausia. Ką jauniems lygintis su šiais garsiais diedukais…Bet palikime juos karšti, ir grįžkime prie mūsų Anūkėlio.

2024 metais garsiausias Lietuvos anūkas bus 42 metų, o jo žmonai artės penkiasdešimtmetis, ir mes tada visi pasižiūrėsime, kaip atrodys ta pora per tuos rinkimus, kurie nors atrodo labai už kalnų, bet, patikėkite, greitai jie ateis.  Tiesa, poniai Macron tuo metu bus 69 metų, ir atrodys turbūt geriau negu garsiausio anūkėlio žmona, galime lažintis. Nes ponia Macron žinote kuo geresnė už Austėją?

Ji nuo 2015 metų dirbo vien vyro labui, norėjo padėti jam laimėti rinkimus, ir jai pavyko, nes gera žmona yra vyro sėkmė.

O štai Austėja paliko savo ugdytinį vieną per rinkimus, išskrido į Japoniją, ar dar kažkur, nes jai asmeninė karjera yra žymiai svarbesnė.

Anūkėlis vienas nesuvaldė krizės, kai pasirodė straipsniai apie jo išmetimą gyventi pas vyresnę subrendusią moterį, jis pravirko, ir pralaimėjo antrą turą.

Nors po pirmojo pūtėsi ir matavosi jau net nebe premjero, o caro karūną – viskas kaip pasakoje apie suskilusią geldą.

Po rinkimų dar nesuvokė, kad pralaimėjo, bandė sąlygas kelti valstiečiams žaliesiems, bet neišėjo, o šiuo metu apie Anūką nieko negirdėti. Nėra žinių ir apie jojo Moniką – tyla iš to rajono, nors sakė būdama tremtinių vaikas (primena Grybauskaitės retorika – beje, mokiausi su Monika 4 metus, ir nė karto negirdėjau, jog prabangoje besimaudanti mergina yra tremtinė…), ir nugalėjusi ne tremtinio, bet diplomato vaiką Algirdą, tai jau nuvers kalnus, atlietuvins Naująją Vilnią, ir labai daug dirbs vardan tos. Ir tyla šiuo metu. Nes naujavilniečiai labiau myli Algirdą, nes jis nesipučia, ir dirba su jais komunalinių patarnavimų klausimais, nesigirdamas, bei rengia tautinių bendruomenių bendrus kultūrinius renginius – naujavilniečiams Monika nelabai prie širdies, ji tik pasinaudojo ta apygarda, o kojos turbūt nė nekelia, kaip koks Veryga, kuris nuo rudens nematytas nei Rokuose, nei Panemunėje. Rokuose beje ministras iš viso niekada nebuvo. Nors balsuotojų apie 6000.

Neduok Dieve Veryga sugalvos eiti į prezidentus…Reikės uždegti žvakelę prie kokio šventojo smūtkelio – juk net šventieji gėrė vyną ir midų,o Pažaislio vienuolyno vienuoliai tik iš vyno pardavimo ir gyveno. Kunigai ir dabar geria vyną per mišias. Veryga turbūt uždraus ir mišias,  nes ten naudojamas vynas. 

O gal Monika eis į prezidentus, juk mūsų prezidentai pirma gyvena prabangoje prie visų valdžių, vėliau prisimena kažkokias tremtis, nesvarbu, kad ten žydšaudizmas įvykęs, arba kolaboravimas su naciais, kaip rašoma buvo kaltinamuosiuose aktuose. Dabar populiaru tapti tremtiniais.

Garsiausias anūkėlis negali tremtimis pasigirti: tik proseneliu, kuris projektavo Kauno getą, kuriame buvo kankinami žydai, ir iš ten vežami žudyti. 

Kubiliaus vaiką už nepažangą iš Licėjaus išmetė – nes jis neištraukė vidurkio 7,5, turėjo vidurkį 6,8.

Paties vaikai – nekokio gebėjimo, o jis dabar jau gaivins ir Ukrainos ekonomiką, nors vaiko sugebančio skaičiuoti, nesugebėjo į pasaulį išleisti.

Vagnoriūtės iš Licėjaus nemetė, tad mokykla per kelis mėnesius įgijo sporto salę.

Užtat Vagnoriūtės 3 vaikų tėvas sėdi kalėjime, ir sėdės, nes tokie yra reikalai, jeigu patekti į Landsbergio ir ko. aplinką. Tiesa, sėdėdamas bet kuriame kalėjime turi internetą, todėl per daug ir nesiskundžia, gina kalinių teises, ir net nesislapsto, nors kiti negauna net tušinuko, kaip vienas garsus kalinys. Kurį irgi spėjama pasodino ne kas kitas, o Papunis.

Suma summarum, ponia Macron visiškai nieko Prancūzijos pirmoji ponia, patinko man labiau le Pen, bet ką padarysi, išrinko jau Macroną, ir teks su juo susigyventi, tik keista yra tai, kodėl sisteminė spauda pirma Macroną klaikiai gyrė, o dabar jau puola jo žmoną – gal pinigai baigėsi?

Juk Karbauskį irgi gyrė, reklamavo, o po rinkimų, kai baigėsi pinigai – ėmė pulti. Delfiui reikėjo mąstyti, ką reklamuoja,  nes dabar šaukštai po pietų, ir tą pačią spaudą tuoj žalieji uždraus, sakys, kam čia medžiai kertami, popierius gaminamas, uždrausti popierinių laikraščių gamybą!

Ir sakys, mus išrinko Tauta, ir mes atstovaujame ją. Sutikime – konservatoriai su socdemais Lietuvai padarė labai daug žalos, bet dar liko neišparceliuoti universitetai, keliai, geležinkelis, oro uostai jau išparduoti.

Mokyklas ir bibliotekas ėmė pardavinėti, Kaune Veryga rinkiminėje apygardoje iš viso nesirodo, tai panemuniškiai sustabdė savo bibliotekos pardavimą, ėmė piketuoti prieš tokį sprendimą labai gausiai lankydami biblioteką, ir tas pasiteisino – biblioteka Vaidilos gatvėje toliau veikia, todėl turbūt pardavinės Vaidoto mokyklą, nes reikia psichvatizuoti viską, kol baigsis europinė parama, nesvarbu, kad Vaidoto mokykloje vienas kitas projektukas galimai prasuktas. Juk EU fondus lietuviai apgaudinėjo ir apgaudinės.

Papunio chebros liberalų įtakos žmogus Anužienė, kurios visa šeima dirbo po 5 etatus UAB- mokykloje, neatleidžiama, nes neliečiama, net kai FNTT pradėjo tyrimą – vis tiek niekas negali jos pajudinti.

Gabrieliaus Landsbergio Austėja lygiai panašiai sukasi su savo Karalienės Mortos mokyklomis, kur vieno vaiko auklėjimo kaina yra mažesnė nei mėnesinė mokytojo alga.

Palyginus ponią Macron – ji fabrikantų dukra, ir savo kelis milijonus turi, todėl ji nėjo plauti pinigų, neieškojo vyro, kuris turi Papunį, ir nevogė iš valstybės.

O Anūkui Austėja patiko, nes turėjo butą, mašiną, ir magistro diplomą, todėl galėjo jį FINANSIŠKAI  išlaikyti.

Todėl Prancūzijos pirmoji pora nesulyginama su mūsų garsiausio Anūko pora, gal dėl to niekas ir nelygina. Nes galų gale, jis yra politinis niekas – nieko Lietuvoje nelemia, yra pralaimėjusios partijos, kuri pati kovodama tarp savęs, prarado kelias apygardas, arba nesąmoningus sprendimus siųsti Kubilių kovoti lenkų krašte priėmė – galva, ir jis iš viso neįdomus, nors šiaip jau Lietuvos aktualijoms labiau būtų priimtina rašyti apie jį, o ne apie Macronus. Nes Gabrielius Landdsbergis yra čia Lietuvoje, ir save vadina premjeru, o Macronas yra Prancūzijoje.

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));