skip to Main Content

Koks visų valdžios organų darbas

Nesunku pažiūrėjus į Gedimino kalną suprasti, ką renkama Lietuvos valdžia padarė su Lietuva.

Jei šiandiena reiktų siekti tikros nepriklausomybės-mums grėstų bankrotas dėl skolų. Gaunami ES fondų pinigai, neinvestuojami į  žmogų, jo perbūvį asmeniškai į kiekvieno saugumą. Didžioji dalis struktūrinių fondų-užkasama….Šuo kaulą užsikasa, kai būna sotus-ateičiai. Taigi, dideli  finansų srautai nukreipiami į kelių, infrastruktūros „gerinimą“, perkasus  kalnus žemės –išnyksta. Galutiniame rezultate-niekas negerėja-mūsų judėjimas  varžomas visapusiškai: ne tik  greičių kalneliai, eismo srautų atskiriamos salelės, važiuojamosios dalies siaurinimas, šlaitų aukštinimas, nepalikimas magistralėse vietos pėstiesiems judėti-rodo bendra tendencija –žmogus jau negerbiamas, nei judėdamas, nei  kalbėdamas, nei veikdamas-negali  rasti protingų sprendimų tautos naudai.

Tas pats siekia ir daugelį metų vykdomoms reformoms teisėsaugoje, socialinėje sferoje-siaurinama sąmoningumo ,patriotiškumo, pagalbos kaimynui, nukentėjusiam, senam žmogui galimybės. Daug metų buvo einama atsisakant  kiekvieno valdininko personalinės atsakomybės :nei vienas klerkas neatsako už savo klaidas, sabotažą, pareigų nevykdymą, blogą darbą, kenksmingas piliečiui iniciatyvas.

Po paskutinių reformų niekas neatsako nei už Gedimino kalną, nei už gamtą, nei už žmogų.

Policijos reforma išprievartavo eilinį dorą žmogų-likę keli nusikaltėliai-jau daug metų neieškomi pačių institucijų iniciatyva, o tik suforminus įvykį  delsiama, kol neateis nusikaltėlis ir neprisipažins. Jokio tyrimo, jokios analizės nėra, o jei per apsirikimą, vagis ar chuliganas atsiranda-jis niekada neatlygina nukentėjusiam, nes jis yra beturtis.

Milijonieriais norintys būti valdininkai ir seimo nariai nekuria įstatymų tvarkai rastis, o teisėtvarka tuo naudojasi, įstatymų spragas išnaudodama sau.

Vykdomoji ir įstatymus leidžiančioji valdžia sukūrė perskirstymo rojų ir neatskaitingą institucijų darbą. Seimo nariai ne įstatymus institucijų atsakomybei prieš pilietį priima, o atvirkščiai, kaip išvengti atsakomybės :valdininkui, vagiui, galvažudžiui-pagaliau ir „neveiksniam“ seimo nariui. Ko į seimą renkasi seimo nariai? Gi ne prostitucijos  įstatymus kurti-jų jau labai daug-laisvės visiems užtenka-darbui, atsakomybei, kūrybai reikia kurti sąlygas.

Jei aš pats turiu kiekvieną dieną laukti vagies, išpuolio, chuliganų-kilerių kelyje, valdininkų neatsakomybės ,duobėtų siaurų kelių neigiamo  poveikio gerai  darbinei nuotaikai-tada ir kyla klausimas-ką emigruoti.

Daugelis tai ir pasirenka, nes yra posakis  “nieko nepakeisi“. O keisti reikia, net tik valdininkų požiūrį ,bet ir juos pačius-į tuos ,kurie dirbs tylėdami, sukandę dantis, bet žmogus jais tikės.

Deja, soc.ubagiškas remtinų požiūris  -nieko nepakeisi jau atima viltį iš piliečių, nes juos nuskurdinus  fiziškai, jie dvasiškai dažnai palūžta. Daug šalies piliečių pasodinti ant pašalpų adatos ir nieko patys jau spręsti negali-seimas džiaugiasi piliečių nepilietiškumu ir tvarkosi asmeninius ir įvaizdžio klausimus, o valdžia rajonuose ir departamentuose skirsto tai savo nuožiūra be atsakomybės, kas priklauso visai tautai-net emigravusiai. Kuriama sąlygos ,kad  išnyktų tapatybė-lietuvis.

KKF

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));