skip to Main Content

 

Visi gerai žino tokį ekspolicininką,  Seimo Nacionalinio saugumo ir gynyos komiteto pirmininką Vytautą Baką – kažkada jis buvo advokato Kęstučio Čilinsko padėjėjas, ir kalbėjo apie Lietuvos skaudulius. Deja, su Sauliumi Skverneliu patekęs į Seimą, ir tapęs tokio svarbaus komiteto pirmininku, V.Bakas pakeitė plokštelę ir ėmė tarnauti tai pačiai Lietuvą jau tris dešimtmečius valdančiai mafijai

 

Lietuvos žmonės labai gerai žino, kokius taškus ir kur kiekvieną kartą deda Lietuvos prokuratūra

 

 

Paskelbta: 2018-10-15 09:48 Autorius: ekspertai.eu

Nežinantys.

Nežinantys.

Šių metų gegužę Europos žmogaus teisių teismas (EŽTT) pripažino, Lietuvoje veikė slalptas kalėjimas, kuriame neteisėtai be teismo buvo laikomi ir kankinami žmonės.

Lietuvos Vyriausybė dar bandė skųsti tokį EŽTT sprendimą, nors iš anksto puikiai žinojo savo veiksmo beprasmiškumą. Praėjusią savaitę toks Lietuvos skundas buvp atmestas.

Mūsų valstybė įpareigota sumokėti pinigus Lietuvoje nukentėjusiąjam asmeniui bei atlikti tyrimą ir nustatyti, kam buvo išmokėti milijonai dolerių už tokio kalėjimo įsteigimą ir žmonių kankinimus.

Įvardinus kaltininkus Lietuva privalo nusikaltėlius pasodinti į teisiamųjų suolą, kol bus nuspręsta, kokios bausmės laukią šių gerokai iš minėtos nusikaltamos veikos praturtėjusių tautiečių.

Ir nors šioje istorijoje viskas aišku kaip ant delno, Lietuvos atsakingi pareigūnai ir politikai toliau apsimetinėja nevisapročiais.

Teisingumo ministras teigia Elvinas Jankevičius teigia, kad pinigus tikrai reikės sumokėti, tačiau jis nežino, kur šiuo metu yra nukentėjusysis, todėl neaišku, kaip reikės su juo atsiskaityti.

O Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas toliau sapalioja, kad tyrimo dabar turi imtis prokuratūra ir „padėti tašką šioje byloje“…

Ta pati prokuratūra, kuri jau daugelį metų ir taip tyrė istoriją susijusią su nelegaliu prezidento Valdo Adamkaus kalėjimu, tačiau iki šios dienos nieko taip ir neištyrė. Ta pati prokuratūra, kurios pagrindinis rūpesti – kad niekada aukšto rango nusikaltėliai nenukentėtų, jei jų daromos aferos vienaip ar kitaip pasiekia viešąją erdvę.

Lietuvos žmonės labai gerai žino, kokius taškus ir kur kiekvieną kartą deda Lietuvos prokuratūra visuose be išimties rezonansiniuose tyrimuose – visus juos iki vieno labai sėkmingai numarindama.

Štai tokiais svaičiojimais užssiminėja šis žaliasis valstietis. Pasižiūrėkime į šiuos abu tautinius klounus ir dar kartą pasigėrėkime jų išmintimi:

https://www.youtube.com/watch?v=TQspZ3dSlAE

Keli susiję:

„Drąsios šalies“ politikai labai nedrąsus prieš Rusijos žurnalistus    

LT biudžetiniai klounai toliau tęsia savo bukumo šou: nežino kam sumokėti pinigus  

Kokia tolesnė pasaulinė gėda laukia Lietuvos dėl slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo?   

Perpuvusio valstybės plausto šeimininkams reikia būtent tokio, o ne kitokio Teisingumo ministro

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));