skip to Main Content

Kodėl Seimas neskelbia apkaltos D.Grybauskaitei už nuolatinį Seimo šantažą?

Aurimas Drižius

Spaudos konferencijoje atsakydamas į tokį  LL klausimą, Seimo narys Audrius Nakas atsakė: „Kodėl neskelbiama apkalta šioje melo valstybėje prezidentei? Seimo reikia paklausti, tačiau šioje melo valstybėje šantažas, dezinformacija, skurdinimas ir visos kitos blogybės yra pamatinės vertybės tos šalies, kurioje mes nuolat gyvename. Gal būt, todėl ir neskelbia. Tačiau po paskutinio skandalo dėl tų pažymų aš ir paklausiau spaudos konferencijoje Juliaus Sabatausko, ar jie negalvoja to daryti, tuo labiau, kad socialdemokratai yra didžiausia partija, ir turi tai rimčiau vertinti. J.Sabatauskas diplomatiškai atsakė, kad labai to nenorėtų (D.Grybauskaitės apkaltos), tačiau aš manau, kad po šio paskutinio skandalo tokia galimybė yra. Nors aš giliai įsitikinęs, kad apkaltos mūsų prezidentei nepakaktų, ji turėtų atsakyti ir pagal baudžiamąjį kodeksą už kai kuriuos savo nusižengimus. Tokia mano nuomonė“. 

Zigmas Vaišvila : „Be to, reikia nuolat rūpintis savo biografija, ir stengtis, kad kas nors nepaskelbtų kokio nors nereikalingo fakto iš prezidetės biografijos. Esminis dalykas – atvirai korupcinis“Independence“ projektas, kai valstybės lėšos yra plaunamos į „ofšoro“ sąskaitą, nors Europos Sąjunga sako, kad „ofšorų“ veiklą reikia baigti. O dabar 2 mlrd. litų nuleidžiami į „ofšoro“ sąskaitą, ir skaidrioji prezidentė, buvusi ES finansų komisarė, ir visos valstybės institucijos tyli? tai STT ir FNTT tyrimo rezultatas – juk turime net Seimo komisijos patvirtintos išvadas dėl „Independence“. Kitas aspektas, kad nuvažiuojama ir pasirašoma eilinė sutartis dėl eilinio Lietuvos išvalstybinimo ir suvereniteto atidavimo viršvalstybinėms institucijoms, kaip Europos centriniam bankui ir Europos stabilumo mechanizmui, net tik dėl euro., Ir viskas – Seimas beveik vienbalsiai kelia rankytes. Vietoj to, kad turi pasakyti – stop, šie klausimai turi būti sprendžiami pas mus, čia. ir tas neteisėtas inicatyvas įgyvendina. Europos sąjungos prezidentas Tuskas prieš dvi dienas pradėjo verkti – kažką reikia daryti, kažkaip sustabdyti tuos emigrantus.  Tai kokią valstybę jie kuria? 

Audrius Nakas : Kaip ketiname kovoti su problemomis? Tai yra išdėstyta mūsų programos punktuose. Jie labai paprasti ir nesudėtingi – Lietuvoje turi atsirasti veikianti teisėsauga . Nes teisėsauga yra visų bėdų ir nusikaltimų garantas. Biudžetas turi tapti viešas, nes šiuo metu biudžetas yra slaptas, tai yra mūsų visų pinigai ir mes nežinome, kaip tie pinigai panaudojami. Tačiau tą nežinojimą garantuoja teisėsauga. Daugelis mūms žinomų asmenybių turi sedėti kalėjime, tačiau jie nesėdi kalėjime, o vadovauja visokiems megaprojektams. Kitas labai svarbus dalykas – valstybinis transliuotojas, toks, koks jis yra dabar, turi tapti visuomeniniu, ir tranlsiuoti visokias žinias – tiek malonias, tiek ir nemalonias. Visuomeninis transliuotojas turi sakyti tiesą, tiek apie Lietuvą, tiek apie tai, kas yra už Lietuvos ribų, nes dabar yra stipriai meluojama kiekvieną dieną. tai elementarūs dalykai. mes nežadama nieko pakeisti, ir sakome, kad tai, ką mes siūloma, valstybei nekainuos nieko. tereikia tik politinės valios, kurios nuolat pristinga amžiniems gelbėtojams. Tačiau mes tai žadame padaryti.  

Zigmas Vaišvila : „Būtent todėl mums ir reikia susitelkti. Žinant padėtį biudžete, palinkėkime vieni kitiems, kad emigracijoje atsidurtų tie, kurie priiminėjo sprendimus, o emigrantai grįžtų namo“. 

 

Audrius Nakas atsakė į LL klausimus:

1. Kodėl Seimas nerengia grybauskaitei apkaltos už nuolatinius kriminalinius nusikaltimus – šantažą ir prievartą, sukčiavimą?
2. Ar tiesa, kad Seimas bijo spec tarnybų šanžato ir „pažymų“ apie jus?
3. Kaip balsuotumėte, jeigu Grybauskaitei būtų surengta apkalta?

 

1. Negaliu atsakyti už visą Seimą. Mano nuomone, prezidentei apkaltą surengti galima buvo jau ne kartą. Tačiau pirmiausia, mano nuomone, apkaltą šalies vadovei Daliai Grybauskaitei reikėtų surengti todėl, kad prezidentė yra melagė. Didelė melagė. O taip negalima. 

 

2. Taip, gali būti, kad yra ir tokių Seimo narių, kurie tikrai kažko bijo. Bet aš asmeniškai nežinau kurie ko ten bijo. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad Seimo narys negali nieko bijoti, jis privalo atstovauti rinkėjų interesus ir dirbti valstybės labui. Jei Seimo narys ko nors ima bijoti, jis turi padėti Seimo nario mandatą.

 

3. Jei tokia apkalta būtų, balsuočiau pagal savo sąžinę.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));