skip to Main Content

Iš Seimo – su keliolikos tūkstančių išeitinėmis pašalpomis

 

„Aš gi bedarbis būsiu. Man reikia ir į šokius nueiti“, – išraudo ir nusikvatojo rinkimus pralaimėjęs Seimo narys Bronius Bradauskas, „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“ paklaustas, už ką jam mokesčių mokėtojai turi mokėti keliolikos tūkstančių išeitinę pašalpą.

„Aš jų nepavogiau, Rūta!“ – pakeltu balsu teisę į 20 000 eurų pašalpą gynė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, ketinanti pradėti laukti Šv. Kalėdų iškart po kadencijos pabaigos lapkričio viduryje. „Aš ją užsidirbau“, – atkirto kita pralaimėjusios valdžios odiozinė figūra – Audronė Pitrėnienė. Pasak jos, po Švietimo ministerijos langais protestavę mokytojai teeina į Seimą, jei nori gero gyvenimo. 

Kodėl Seimo nariai, kuriuos rinkėjai pasamdė ketveriems metams, savo atlyginimus ir kompensacijas susitvarkė taip, lyg dirbtų pagal neterminuotas darbo sutartis? „Tokie įstatymai“, – vienu balsu tvirtins tie, kurių darbas ir yra priimti įstatymus.

Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas (išeitinė – 17 000 eurų), žurnalistų užkluptas besikraunantis daiktus, pratrūks apie savo buvusią kolegę Graužinienę, pavežusią iš jo Seimo pirmininko vietą : „Ji labai greitai atsisėdo (prezidentūrai) ant kelių!“ Jis taip pat papasakos, ką darė L. Graužinienė, kad kuo greičiau galėtų pasinaudoti Seimo pirmininkės privilegijomis. „Patriotai“ šįvakar 21.30 val.  per „Lietuvos ryto televiziją.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));