skip to Main Content

 

 

jeigu Italijos laivynas surenka migrantus iš valčių, kurios yra už kilometro nuo Libijos krantų, gal geriau būtų, kad italai surinktų tuos negriukus  tiesiogiai nuo  Libijos kranto, ir Italijos mokesčių mokėtojų sąskaita pervežtų juos į Italiją? To klausia leidinys Planet Earth?

 

 

Tokia Italijos jūrų laivyno praktika – gabenti į Įtalija bet ką, kuris atsispyrė nuo Afrikos kranto –  smarkiai palengvina žmonių kontrabandininkų darbą – dabar jiems tereikia susodinti vadinamuosius  „pabėgėlius“ į valtis, ir jie yra tikri, kad Italijos laivynas juos visus surinks, vos valtys atsistums nuo kranto.

 

Ar tie italai visiški idiotai – tokiu būdu jie skatina masinį pabėgėlių srautą iš Afrikos į Europą.

 

Kodėl tie gelbėtojai neveža migrantų į artimiausią uostą Libijoje, o gabena juos per visą Viduržemio jūrą į Siciliją?

 

Viskas, ką daro italai, duoda priešingų rezultatų – vietoj to, kad sumažintų nelegalią migraciją, jie tiesiog skatina ją, išleisdami vis daugiau mokesčių mokėtojų pinigų?

 

Ar jie tempia tuščius luotus į ES, ar palieka juos naujiems migrantams?

 

 

Atgagentus į Italiją negriukius reikia apgyvendinti, maitinti, ir t.t. – gal geriau tą maistą nugabenti tiesiai į Afriką?

 

Kaip neseniai Dalia Grybauskaitė skatino aukoti badaujantiems vaikams iš Mozambiko, kuriame bananai auga ant šakų, ir galima nuimti tris derius per metus. Tačiau Mozamibko vaikai vis tiek badauja, nors šalia auga bananai.

 

 

Vietoj istorijų apie tai, kaip gelbėtojai didvyriškai gelbėja negriukus, gal geriau parodyti per TV, kad niekas jų negelbėja ir jie skęsta jūroje – gal tada sumažės norinčių gyventi ES išlaikytinių?

 

 

 

 

 

 

Has a deal been agreed to have a weekly 48 hour cease fire – with UN compliance monitors to be installed ?

 

 

Suggest growing this by 12 hours each week ie  60, 72, 84 etc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SD Little, BSc, ARCS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©7LM1

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));