skip to Main Content

Klonio budėtojai visiškai išteisinti (LAT)

Kristina Sulikienė

Vieno teisiamojo šeimos nariai ką tik pranešė, jog Lietuvos Aukščiausiasis teismas visiškai išteisino 6 metus be jokio pagrindo tąsytą „asmenų grupę“, nes neįrodyta, jog jie padarė kokią nors nusikalstamą veiką. Priminsiu, jog 2012 05 17 smurtinius policijos ir antstolės Vaicekauskienės veiksmus stebėję asmenys vėliau buvo apkaltinti patys smurtavę prieš pareigūnus ir antstolę, nors vaizdo medžiagoje nieko panašaus nėra.

 

Advokatas Vytautas Sirvydis trumpai pakomentavo tokį LAT sprendimą : „Paprastas, elementarus ėjimas: LT turime teisingus teismus, duokit šen Venckienę. Nepaisant to, sveikinimai patiems išteisintiesiems ir profesinę drąsą pademonstravusiam teismui“.

Kaip žinia, Klonio gatvės budėtojai jau šešeri metai tąsomi po teismui vien už tai, kad buvo Kedžių nao kieme, kai namą šturmavo Sauliaus Skvernelio vadovaujami 240 ginkluotų policininkų. 

 

 
 

Po Aukščiausiojo teismo išteisinamojo nuosprendžio, visi žino kam. 7 linksmi, o 1 nusmurgęs (bet taip tik atrodo) 🙂 — su Juozas Valiušaitis.
Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));