skip to Main Content

Klausimas: Kodėl generalinė prokuratūra tylėjo 2 mėnesius dėl Neringos Venckienės ekstradicijos iš JAV?!

Neringa Venckiene 44JAV Teisingumo departamentas priėmė Lietuvos prašymą dėl Seimo narės ir buvusios teisėjos Neringos Venckienės ekstradicijos, pranešė generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, tačiau nesiėmė prognozuoti, kiek užtruks šis procesas.

„2015 metų gruodžio mėnesį JAV Teisingumo departamentas priėmė ekstradicijos prašymą ir pripažino jį vykdytinu”, -vakar, 2016 m. vasario 4 d., sakė generalinis prokuroras vieno portalo surengtoje vaizdo konferencijoje.

Taip pat jis pabrėžė, kad jokie terminai, per kiek laiko turėtų būti įvykdytas Lietuvos prašymas, nenustatyti.

„Gali būti neribotą laiką vykdomas”, – sakė jis.

Peršasi klausimas: kodėl generalinė prokuratūra tylėjo 2 mėnesius dėl Neringos Venckienės ekstradicijos?! Beje, nei generalinis prokuroras Evaldas Pašilis nei jo pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas nepatikslino, kada Lietuva pateikė prašymą Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir kurią 2015-ųjų gruodžio mėnesio dieną JAV prašymą pripažino „vykdytinu”?

Vaizdo konferencijos video galima žiūrėti ČIA.

Klausimas apie Neringą Venckienę nuo 20:46 iki 23:35 minutės.

Apie Seimo narės Neringos Venckienės, 2012 m. išrinktos į LR Seimą 108 000 Lietuvos žmonių balsais, ekstradiciją vaizdo konferencijoje prabilta lyg tarp kitko, kai konferencija buvo įpusėjusi ir tam klausimui teskirta vos pustrečios minutės iš 47 minutes trukusios vaizdo konferencijos.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));