skip to Main Content

Replika Z. Vaišvilai: sakant B, reikia pasakyti ir A (D. Grybauskaitės klausimu)

Kristina Sulikienė

Visiškai nekritikuoju Zigmo Vaišvilos – kodėl jis kalba apie tą nelaimingą mūsų Prezidentės biografijos kaitaliojimą, nes kiti iš viso nekalba ir nesidomi, kas valdo mūsų valstybę.

Tiesiog noriu pritarti, ir papildyti jo diskusiją. Įvardyti pagrindines prielaidas, kodėl buvo galima Lietuvai atsiųsdinti Dalią.

Kalbant apie marionetinės Mūsų Dalios atsiuntimą mums visiems „gelbėti“ nuo mūsų pačių iš Briuselio, norėtųsi pakalbėti apie prielaidas, kurios leido tokią infiltraciją – niekam negirdėto žmogaus, buvusio 1990-1991 m. visiškai kitoje barikadų pusėje negu visa tauta, įkišimą į Lietuvos vadovo postą ištisam dešimtmečiui.

Kad Dalia Grybauskaitė iš viso nemoka komunikuoti, ir Walsho universitetas nieko jai nepadėjo, o ir absolventų sąraše jos iš viso nėra – tas matyti plika akimi.

Neseniai buvo skandalas, kaip Švedijoje buvo paklausta apie vergaujančius lietuvius sveikatos apsaugos srityje.

(Neva) Amerikoje diplomatijos mokslus baigusi Dalia Grybauskaitė ėmė juoktis.

Nors juokas kalbant apie žmonių išnaudojimą yra ne tik nulis diplomatijos (o Dalia Grybauskaitė skelbiasi turinti aukščiausią diplomatijos rangą), bet ir aukščiausia cinizmo kreivės padala.

Kad Dalia Grybauskaitė niekuo nesiskiria nuo Josifo Stalino – nešioja jo tipo surdutą, mėgsta fotografuotis su vaikais, ir sparčiai vykdo Lietuvos genocidą, visiškai nekontroliuodama supuvusios teismų sistemos, kurioje teisėjai sau leidžia viską, išskyrus teisingumo vykdymą. Kad Lietuva nyksta, rodo didėjantys jaunų žmonių emigracijos skaičiai. Apie tai susirūpinusi kalba netgi „teroristinės valstybės“ Rusijos televizija. 

Nors teisėjai sau absoliučiai viską leidžia – Dalios Grybauskaitės ministerijos ir tiesiog tobulas premjeras neberanda tiems viską sau leidžiantiems teisėjams pinigų algoms – nors sodra pranešė surinkusi daugiau mokesčių negu planavo, ir neva net nebeturi kur dėti savo milijonų.

Visi žinome, kaip sodra reketuoja pinigų, ir nusirašinėja pinigųs nuo sąskaitų (iš tų pačių Lietuvą paliekančių jaunų emigrantų) be perspėjimų, todėl visiškai ir nestebina toks spartuoliškumas reketavimo darbe – reikia ar nereikia tų mokesčių. Dar paaiškėjo, jog PSD (kas yra privalomas sveikatos draudimas) atiduodamas gynybos sričiai. Tai geriau teisėjams ir gydytojams atiduotų – jie bent dirba, o tie kur vagia tuos auksinius šaukštus, trotilą ir tankus turbūt namo savaitgaliais parsivaro, kad pasipuikuotų prieš kaimiečius  kaimynus („tu turi traktorių, o aš va tanką turiu“) – išskyrus tuos, kurie nevagia šaukštų, trotilo ir tankų, o dirba išminuotojais, ar lakūnais – tai neaišku, ką veikia iš viso.

Pikti teisėjai negaunantys algų – štai Dalios Grybauskaitės Lietuva.

O prielaidos ją užkišti vietoj „šlepetės“ buvo sukurtos įvykdant valstybės perversmą.

Ne, Lietuvoje niekas nešaudė, ir nesušaukė Maidano – žmonės iki šiol negali atsigauti nuo s13, apie ką net negalima kalbėti, iš karto keliamos bylos.

Taigi, nuėmė neprievartiniu būdu Lietuvos Prezidentą Rolandą Paksą.

Tada su kompiuteriais išrinko Šlepetę antrai kadencijai, o vėliau užkišo Mūsų Dalią, kuri paklausta, kodėl lietuviai nekovoja, o elgiasi kaip vergai Švedijoje, turėdama aukščiausią diplomatijos rangą, ima ISTERIŠKAI JUOKTIS.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));